9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 26 Березня, 2023

Локалізацію виробництва 205 електровозів для “Укрзалізниці” хочуть організувати на Крюківському вагонзаводі

Потенційними постачальниками електровозів для “Укрзалізниці” озвучуються побажання щодо локалізації виробництва таких локомотивів на потужностях Крюківського вагонобудівного заводу.

Про це, як пише ЦТС, повідомив міністр інфраструктури України Владислав Криклій. Передає Національний Промисловий Портал.

Відповідаючи на питання про те, чи буде в потенційному контракті на постачання 205 електровозів прописана локалізація виробництва в Україні та на якому саме підприємстві, Криклій сказав:

“Звичайно. Вибір в України, власне, не дуже великий. Є певні побажання щодо співпраці з Крюківським вагонобудівним заводом”.

В цілому щодо ситуації щодо вибору постачальника електровозів міністр поінформував про те, що зараз збираємо інформацію від виробників.

“Якщо це буде міжурядова угода з фінансовою підтримкою іншої держави, то один шлях. Якщо мова йде про кредит, то інший. На замовлення претендують Alstom, Bombardier, Siemens і СRRC”, – резюмував Владислав Криклій.

Також глава МІУ повідомив, що все ще ведуться переговори про постачання для потреб “Укрзалізниці” 40 американських тепловозів:

“Зараз визначається тип угоди: чи вона буде міжурядовою або на рівні банків. Фінальна конфігурація обробляється досить активно. Ймовірно, перші тепловози отримаємо в кінці цього або на початку наступного року”.

Згадав Владислав Криклій і обіцянку закупити у КВБЗ 2-3 дизель-поїзди та 90 вагонів.

“Керівництво “Укрзалізниці” має узгодити деталі, і дуже скоро замовлення буде сформований і виставлений на тендер через систему ProZorrо”, – сказав з цього приводу чиновник.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають