9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 28 Вересня, 2021

ЛКМЗ до кінця 2017 року планує поставити ХТЗ близько 2,4 тис. мостів для тракторів

 • ХТЗ / Фото УНІАН

  Провідний український виробник сільгосп та спецтехніки, що входить до індустріальної групи УПЕК, в 2017 році планує поставити Харківському тракторному заводу (ХТЗ) близько 1200 тракторокомплектів (тобто 2400 передніх і задніх мостів) для комплектації тракторів.

  Як повідомили агентству «Інтерфакс-Україна» в  прес-службі УПЕК, традиційне співробітництво з ХТЗ відновилося з відновленням його роботи з лютого поточного року після майже річного простою.

  У перший місяць роботи на підприємстві вже зібрано 67 тракторів зі звичною для аграріїв комплектацією – мостами ЛКМЗ, – відзначили в  прес-службі.

  За оцінкою ЛКМЗ, в поточному році поставки мостів для ХТЗ можуть скласти 20-25% загального обсягу реалізованої продукції.

  У прес-службі нагадали, що співпраця ХТЗ і ЛКМЗ має багаторічну історію – в  1960-х роках ЛКМЗ був побудований для забезпечення продукцією конвеєра ХТЗ.

  У кращі роки (з 2004 року по 2008-й) Лозівський КМЗ поставляв на ХТЗ 1,5-2,5 тис. Тракторокомлектов (в 2004 році – 1,847 тис., 2005-му – 2,245 тис., 2006-му – 1 , 46 тис., 2007-му – 1,524 тис., 2008-му – 2,582 тис.).

  Починаючи з 2009 року з настанням економічної кризи обсяги поставок мостів на ХТЗ стали падати в зв’язку із загальним падінням купівельної спроможності, падінням обсягів реалізації тракторів ХТЗ і іншими факторами, – пояснюють в  прес-службі УПЕК.

  Як повідомлялося, у вересні 2013 року керівництво ХТЗ в односторонньому порядку розірвало договір з ЛКМЗ на поставку мостів на користь більш дешевих китайських, проте через рік співпраця була відновлена ​​аж до зупинки ХТЗ в квітні 2016 року.

  З початку 2016 року до зупинки ХТЗ нам вдалося поставити 330 тракторокомплектів, тобто 660 мостів , – повідомив генеральний директор ЛКМЗ Василь Чорномаз.

  Як повідомлялося, ХТЗ відновив роботу після придбання його контрольного пакета президентом групи DCH Олександром Ярославським.

  Завод в 2017 році планує випустити близько 2000 тракторів і вийти на щомісячні обсяги виробництва більше 150 машин, що дозволить задовольнити відкладений попит на сільгосптехніку.

  Як раніше відзначали в УПЕК, зростання продажів сільгоспмашин сприятиме і рішення уряду України компенсувати 20% вартості сільгосптехніки вітчизняного виробництва українським аграріям, на що в 2017 році виділено 550 млн грн, а на наступний рік заплановано 1 млрд грн.

  Необхідно запустити не тільки механізм компенсації вартості техніки і обладнання, а й компенсації процентних ставок лізингу та кредитування вітчизняної техніки. Слід упорядкувати роботу НАК« Украгролізинг », забезпечити недискримінаційні умови для придбання техніки вітчизняними виробниками, – цитує прес-служба почесного президента УПЕК, виконавчого директора Нацкомітету розвитку промисловості Анатолія Гіршфельда.

  Лозівський КМЗ – провідне в Україні підприємство з виробництва сільськогосподарської і спеціальної техніки; трансмісій, шасі, компонентів для дорожньо-будівельної, залізничної та автодорожньої техніки.

  За підсумками 2015 року чистий дохід від реалізації ЛКМЗ зріс удвічі до 2014 року – до 312 млн грн, чистий збиток скоротився на 41,5% – до 70 млн грн.

  ІГ «УПЕК» – велика приватна компанія, що спеціалізується на машинобудівному бізнесі і об’єднує ряд машинобудівних підприємств та інженерних центрів.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  На Дніпрі почали тестувати шлюзування караванів з двох барж та буксира (фото)

  З ініціативи ДП "Укрводшлях" з 17 вересня 2021 року починаються тестові шлюзування караванів баржо-буксирних складів (2 баржі...

  На Дніпрі почали тестувати шлюзування караванів з двох барж та буксира (фото)

  З ініціативи ДП "Укрводшлях" з 17 вересня 2021 року починаються тестові шлюзування караванів баржо-буксирних складів (2 баржі та 1 буксир) на шлюзах...

  Україна за підтримки США має намір побудувати завод з виробництва ядерного палива та п’ять блоків АЕС

  Презентований в США проєкт розвитку атомної енергетики на $9,6 мільярда включає будівництво двох енергоблоків Хмельницької атомної електростанції (АЕС) і малих модульних реакторів,...

  Перші ракетні катери для українського флоту побудують у Шотландії

  Ракетні катери Fast Inshore Attack Craft (FIAC) для України почнуть будувати на суднобудівному заводі Babcock Rosyth у Шотландії.Про...

  Приватизацією заводу “Більшовик” зацікавились великі забудовники

  Аукціон із продажу АТ «Перший київський машинобудівний завод» призначено на кінець жовтня.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Главком.

  Нідерландська компанія відкрила на Львівщині новий завод з виробництва кормових добавок

  У п'ятницю, 17 вересня, нідерландська компанія De Heus разом з українським партнером Федором Шопським відкрила в селі Хильчиці Львівської області новий завод...

  У Київській області відкрили новозбудовану Академію спорту

  У Бучі Київської області відкрилася сучасна Академія спорту, споруджена за програмою «Велике будівництво». Про це повідомляє пресслужба Київської обласної...

  Компанія Onur перемогла у тендері на будівництво аеродрому в Дніпрі

  Новим підрядником будівництва аеродрому в аеропорту Дніпра обрана компанія Onur.Про це свідчить інформація в системі публічних торгів Prozorro,...

  Зараз читають

  Уряд розблокував виробництво нових кормів для тварин в Україні

  Уряд розблокував процедуру державної реєстрації кормових добавок, що дозволяє розпочати виробництво нових кормів для тварин українським компаніям.

  Плавучий кран “Захарій” пройшов ремонт у Херсоні

  Плавучий кран Lifting Chart LK-800 (відомий також як "Захарій"), який є найбільшим в Європі плавкраном в класі...

  У Вінниці виготовили вже п’ятий тролейбус VinLine (фото)

  Вінницькі транспортники виготовили п’ятий тролейбус VinLine на автономному ходу. Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на...

  У Кременчуці монтують новий бетонний завод для будівництва мосту через Дніпро

  У Кременчуці на Полтавщині відбувається монтаж бетонного заводу, матеріал з якого буде застосований під час будівництва переправи...