9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 9 Травня, 2021

ЛКМЗ до кінця 2017 року планує поставити ХТЗ близько 2,4 тис. мостів для тракторів

 • ХТЗ / Фото УНІАН

  Провідний український виробник сільгосп та спецтехніки, що входить до індустріальної групи УПЕК, в 2017 році планує поставити Харківському тракторному заводу (ХТЗ) близько 1200 тракторокомплектів (тобто 2400 передніх і задніх мостів) для комплектації тракторів.

  Як повідомили агентству «Інтерфакс-Україна» в  прес-службі УПЕК, традиційне співробітництво з ХТЗ відновилося з відновленням його роботи з лютого поточного року після майже річного простою.

  У перший місяць роботи на підприємстві вже зібрано 67 тракторів зі звичною для аграріїв комплектацією – мостами ЛКМЗ, – відзначили в  прес-службі.

  За оцінкою ЛКМЗ, в поточному році поставки мостів для ХТЗ можуть скласти 20-25% загального обсягу реалізованої продукції.

  У прес-службі нагадали, що співпраця ХТЗ і ЛКМЗ має багаторічну історію – в  1960-х роках ЛКМЗ був побудований для забезпечення продукцією конвеєра ХТЗ.

  У кращі роки (з 2004 року по 2008-й) Лозівський КМЗ поставляв на ХТЗ 1,5-2,5 тис. Тракторокомлектов (в 2004 році – 1,847 тис., 2005-му – 2,245 тис., 2006-му – 1 , 46 тис., 2007-му – 1,524 тис., 2008-му – 2,582 тис.).

  Починаючи з 2009 року з настанням економічної кризи обсяги поставок мостів на ХТЗ стали падати в зв’язку із загальним падінням купівельної спроможності, падінням обсягів реалізації тракторів ХТЗ і іншими факторами, – пояснюють в  прес-службі УПЕК.

  Як повідомлялося, у вересні 2013 року керівництво ХТЗ в односторонньому порядку розірвало договір з ЛКМЗ на поставку мостів на користь більш дешевих китайських, проте через рік співпраця була відновлена ​​аж до зупинки ХТЗ в квітні 2016 року.

  З початку 2016 року до зупинки ХТЗ нам вдалося поставити 330 тракторокомплектів, тобто 660 мостів , – повідомив генеральний директор ЛКМЗ Василь Чорномаз.

  Як повідомлялося, ХТЗ відновив роботу після придбання його контрольного пакета президентом групи DCH Олександром Ярославським.

  Завод в 2017 році планує випустити близько 2000 тракторів і вийти на щомісячні обсяги виробництва більше 150 машин, що дозволить задовольнити відкладений попит на сільгосптехніку.

  Як раніше відзначали в УПЕК, зростання продажів сільгоспмашин сприятиме і рішення уряду України компенсувати 20% вартості сільгосптехніки вітчизняного виробництва українським аграріям, на що в 2017 році виділено 550 млн грн, а на наступний рік заплановано 1 млрд грн.

  Необхідно запустити не тільки механізм компенсації вартості техніки і обладнання, а й компенсації процентних ставок лізингу та кредитування вітчизняної техніки. Слід упорядкувати роботу НАК« Украгролізинг », забезпечити недискримінаційні умови для придбання техніки вітчизняними виробниками, – цитує прес-служба почесного президента УПЕК, виконавчого директора Нацкомітету розвитку промисловості Анатолія Гіршфельда.

  Лозівський КМЗ – провідне в Україні підприємство з виробництва сільськогосподарської і спеціальної техніки; трансмісій, шасі, компонентів для дорожньо-будівельної, залізничної та автодорожньої техніки.

  За підсумками 2015 року чистий дохід від реалізації ЛКМЗ зріс удвічі до 2014 року – до 312 млн грн, чистий збиток скоротився на 41,5% – до 70 млн грн.

  ІГ «УПЕК» – велика приватна компанія, що спеціалізується на машинобудівному бізнесі і об’єднує ряд машинобудівних підприємств та інженерних центрів.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Збройні сили випробували вітчизняні імітатори повітряної цілі Flying Target-1 (відео)

  Уперше у Збройних Силах України здійснено успішне випробування імітатора низьколітаючої повітряної цілі Flying Target-1.

  Порт “Південний” з початку року обробив майже п’ять мільйонів тонн вантажів

  З початку 2021 року перевалка госстівідора морський торговельний порт "Південний" склала 4,695 мільйона тонн вантажів.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням...

  Wizz Air відкриває чотири нові маршрути зі Львова

  Угорський лоукостер Wizz Air оголосив про запуск рейсів за чотирма напрямками з аеропорту Львів - у Меммінген (Німеччина), Неаполь (Італія), Варшаву і...

  В Одесі проведено обстеження та очищення дна на місці аварії танкера Delfi (фото)

  АМПУ власними силами провела водолазне очищення морського дна в Одесі на місці аварії танкера Delfi.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням...

  Україна та Угорщина погодили ремонт та будівництво прикордонних гідротехнічних споруд

  Українсько-угорська робоча група із захисту від шкідливої ​​дії вод погодила будівництво нових і реконструкцію ряду наявних гідротехнічних споруд з метою обводнення Берегівської...

  Прибутки ДП «Антонов» за рік зросли на 45%

  Чистий дохід ДП «Антонов» у 2020 році зріс на 25%, а прибуток – на 45%.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням...

  У Дніпрі пройшла перша з 2008 року збійка тунелів метрополітену (відео)

  У місті Дніпро 28 квітня будівельники метрополітену з'єднали два тунелі - між станціями "Театральна" та "Вокзальна".Про це повідомив...

  Корпорація “Богдан” потіснила багаторічного монополіста Škoda та вийшла на чеський ринок міського транспорту

  Корпорація "Богдан" в консорціумі з чеською компанією Tram For Envi поставить шість тролейбусів з автономним ходом для транспортної компанії чеського міста Їглава...

  Зараз читають

  Міноборони закуповує 220 тисяч пар нових літніх черевиків

  За інформацією командування Сил логістики Збройних сил України цього року заплановано закупити понад 220 тисяч пар літніх...

  Крюківський вагонобудівний завод виготовив 281 вагон з початку року

  Крюківський вагонобудівний завод в січні-квітні 2021 року виготовив 281 вагон.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням...

  У Черкасах скоро відкриють новий завод з виробництва електрокабельного обладнання для: Audi, Mercedes-Benz, Fiat, Škoda Auto

  Вже скоро в місті відкриється завод технологічної компанії "Aptiv Service" - одного із найпотужніших світових виробників сервісів та...

  В Одесі проведено обстеження та очищення дна на місці аварії танкера Delfi (фото)

  АМПУ власними силами провела водолазне очищення морського дна в Одесі на місці аварії танкера Delfi.