9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 29 Вересня, 2023

Лебедин отримав перший сміттєвоз МАЗ-4371N2

blank
МАЗ-4371N2

На вулиці міста Лебедин днями виїде новий сміттєвоз із заднім завантаженням «Влів Мікро» на шасі МАЗ-4371N2.

Це перша із двох спецмашин, придбаних за кошти обласного фонду охорони навколишнього природного середовища при співфінансуванні із міського бюджету. Новий сміттєвоз, вартістю 1 млн. 484,7 тис. грн., обладнаний бункером-приймачем об’ємом 9 куб м. та кріпленням з відвалом для очистки доріг від снігу. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу міста.

Міський голова Олександр Бакликов, передаючи ключі від новенької машини директору Комунального підприємства Володимиру Піщанському, зазначив, що нова машина, яка прийшла напередодні Нового року – це своєрідний подарунок для всього міста, а особливо для комунального підприємства, де парк техніки зношений дуже сильно. За допомогою новопридбаного спецтранспорту значно поліпшиться централізований збір та вивіз твердих побутових відходів на території м. Лебедин, а також зменшиться кількість несанкціонованих сміттєзвалищ на території міста та навколишніх територій. Олександр Бакликов подякував депутатському корпусу обласного праламенту за підтримку та ОДА за ефективну співпрацю.

Привітали лебединців із отриманням сучасної техніки заступник голови та депутат Сумської обласної ради Тетяна Головко та Валерій Чалий, заступник голови ОДА Микола Подопригора. Вони відзначили важливість конструктивної співпраці на спільний результат між обласною радою, обласною державною адміністрацією та Лебединською міською владою. Обласна влада щороку допомагає містам і районам Сумщини оновлювати спеціалізований автопарк комунальної техніки. Ось таку допомогу отримало й місто Лебедин, не в останню чергу завдяки наполегливій позиції міської ради

Останні новини:

Зараз читають