9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 30 Листопада, 2023

КЗПТО виготовив одразу 5 мостових кранів для закордонного холдингу (фото)

Київський завод підіймально-транспортного обладнання на замовлення представництва великого закордонного холдингу в Україні успішно виготовив та відвантажив п’ять опорних електричних однобалкових мостових кранів.

Передає Промисловий Портал з посиланням на сторінку підприємства у Facebook.

Поставлені крани є важливою складовою нового складу та цеху підприємства-замовника, які призначені для виробництва компресорного, насосного обладнання та електростанцій, а саме генераторів, різних типів.

blank
Фото: сторінка КЗПТО у Facebook

П’ять мостових кранів відрізняються за вантажопідйомністю та шириною прогону, надаючи замовнику можливість точно підлаштовувати їх під свої потреби:

  • мостовий кран моделі КМО-2,0-10,70-7,00-А5 має вантажопідйомність 2,0 тонни та ширину прогону 10,70 метра;
  • мостовий кран моделі КМО-3,2-10,70-7,00-А5 має вантажопідйомність 3,2 тонни та ширину прогону 10,70 метра;
  • два мостових крани моделі КМО-10,0-22,5-7,00-А5 мають вантажопідйомність 10,0 тонн та ширину прогону 22,5 метра;
  • мостовий кран моделі КМО-10,0-28,5-7,0-А5 має вантажопідйомність 10,0 тонн та ширину прогону 28,5 метра.

Одна з ключових особливостей цих мостових кранів є використання талей канатного типу МТ від компанії PodemCrane з Болгарії. Ці талі відрізняються зменшеною будівельною висотою, що дозволяє максимально використовувати робочий простір під кран-балками.

“Цей проєкт став можливим завдяки тісній співпраці Київського заводу ПТО та Представництва закордонного холдингу. Наше підйомне обладнання допомагає розвивати важливі галузі, такі як виробництво компресорного, насосного обладнання та електростанцій, сприяючи технічному прогресу та забезпечуючи ефективну роботу”, – зазначив керівник проєкту Сергій Радев.

Останні новини:

Зараз читають