9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 24 Травня, 2022

Київський завод виготовив кран-балки для українського виробника сільгосптехніки

Виробничо-конструкторське об’єднання «МААНС», яке спеціалізується на виготовленні сільськогосподарської техніки, придбав дві кран-балки виробництва Київського заводу підіймально-транспортного обладнання.

Повідомляє Національний Промисловий Портал.

На підприємстві «МААНС» зазначають, що незважаючи на повномасштабну російську агресію для потреб виробництва було придбано та змонтовано дві кран-балки опорних вантажопідйомністю 5 тонн.

blank

Нове обладнання дозволить пришвидшити технологічний процес виробництва поточних та майбутніх виробів.

Довідка про підприємства

На сьогодні Київський завод підйомно-транспортного обладнання є провідним українським підприємством із виробництва вантажопідіймальних кранів. Колектив заводу реалізує як стандартні, так і нестандартні проєкти для всіх галузей промисловості – від етапу проєктування до монтажу та введення кранів в експлуатацію з подальшим гарантійним та післягарантійним обслуговуванням виготовленого кранового обладнання.

Виробничо-конструкторське об’єднання «МААНС» є одним з найбільших українських виробників обладнання та запчастин до с/г техніки. Підприємство входить до групи компаній Автоленд, яка понад 22 роки імпортує та продає с/г техніку найвідоміших світових брендів, а також культивує зернові культури на площі 6000 га.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають