9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 6 Грудня, 2022

Київський завод ПТО відкрив виробничий підрозділ у Калуші та інвестуватиме в регіон (фото)

Один з переміщених підрозділів Київського заводу підіймально-транспортного обладнання у місті Калуш відвідала голова Івано-Франківської обласної військової адміністрації Світлани Онищук.

Передає Національний Промисловий Портал з посилання на пресслужбу підприємства.

Як відомо, у перші тижні повномасштабного вторгнення росії під удар потрапило кілька областей нашої країни. Через близькість бойових дій, загрозу безпеці своїх співробітників та ризик знищення всього свого майна, багато підприємств із цих регіонів вирішили перенести свої виробничі потужності в тилові області, розташовані в Західній Україні.  

Київським заводом підіймально-транспортного обладнання також було прийнято рішення про релокацію. Один з підрозділів підприємства був переміщений на Прикарпаття – у місто Калуш Івано-Франківської області.  

На даний час, крім запуску повномасштабного виробництва, вже повністю сформований регіональний сервісний центр, є у наявності всі основні кранові компоненти, що уможливлює виготовлення та монтаж вантажопідйомних кранів у найкоротші терміни (до 10 днів з моменту замовлення). Крім того, КЗПТО, як і раніше, пропонує всім зацікавленим компаніям та приватним підприємцям поставку оригінальних запчастин для кранів і тельферів за цінами заводів-виробників.

На підприємстві зазначили, що їм вдалося здійснили повну релокацію виробництва з Київщини до Західної України лише за 15 днів й при цьому були одними з перших підприємств-переселенців у Прикарпатті.

blank
Голова Івано-Франківської ОВА Світлана Онищук та директор КЗПТО Олексій Севастьянов на Калуському майданчику підприємства

Виробничий підрозділ у Калуші відвідала голова Івано-Франківської обласної військової адміністрації Світлана Онищук, щоб на місці ознайомитись з умовами роботи колективу та технологічним процесом виробництва.

У ході спілкування з Генеральним директором КЗПТО Олексієм Севастьяновим та іншими провідними заводськими фахівцями вона зазначила:

«Понад пів сотні підприємств релокувалися в нашу область. Ми намагаємося створити максимально комфортні умови для ведення бізнесу. Вкрай важливо, щоб у воєнний час економіка в тилових областях працювала. Дуже приємно відвідувати ті підприємства, які переїхали до нас на Прикарпаття!

Ми також, – далі сказала очільниця області, – прагнемо відродити у нас машинобудівну галузь, яка колись успішно працювала тут. Сьогодні на Київському заводі ПТО виготовляються вантажопідйомні крани, які потрібні як для всієї України, так і для нашої області зокрема.

Підприємство переїхало до нас із Київської області, приїхали й фахівці, які працювали у Києві. Сьогодні ті працівники, які працевлаштувалися у вас, наші прикарпатці, мають чудову нагоду вчитися, переймати новий, цікавий, а головне – професійний досвід». 

blank
Голова Івано-Франківської ОВА Світлана Онищук та директор КЗПТО Олексій Севастьянов на Калуському майданчику підприємства

Своєю чергою Гендиректор КЗПТО Олексій Севастьянов подякував керівниці області Світлані Онищук за надану допомогу, детально розповів про діяльність, а також можливості нашого підприємства.

«Ми професійно займаємось виробництвом вантажопідіймального кранового обладнання. Наше підприємство має три виробничі потужності, одна з яких у березні поточного року була релокована до міста Калуша Івано-Франківської області.

Місто Калуш є одним із промислових центрів Західної України, має зручні логістичні сполучення, тут є локальні виробники, які випускають продукцію, що використовується у виробництві кранів КЗПТО. Тому з огляду на всі ці переваги було обрано саме місто Калуш як найбільш привабливе місце для організації виробництва», – говорить Олексій Севастьянов.

blank
Візит на калуський майданчик Київського заводу ПТО

«Після закінчення війни та перемоги України, – поділився також планами на майбутнє Олексій Севастьянов, – хочемо розглянути варіант будівництва та розширення виробництва з метою забезпечення постачання продукції Київського заводу ПТО до найближчих країн для того, щоб мати переваги у логістиці.

Вважаємо також, що у зв’язку з релокацією інших українських підприємств, західні області будуть одними з найперспективніших регіонів з погляду розвитку промисловості, зокрема машинобудування. Чекаємо на зростання попиту і на нашу продукцію. Також розглядаємо варіант інвестицій у регіон із наступного року. Це рішення буде ухвалено за результатами діяльності цього року», – підкреслив директор КЗПТО. 

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають