9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 25 Червня, 2021

Київський електровозоремонтний завод заявив про рейдерське захоплення – працівники вийшли на вулицю

 • Співробітники ПрАТ “Київський електровозоремонтний завод” (КЕВРЗ) відмовилися виходити на роботу, вони хочуть, щоб з території заводу пішли представники приватної охоронної фірми. Охорону привів новий в.о. директора Роман Желізняк, повідомив заступник глави профспілкової організації КЕВРЗ Василь Мінчура на зборах перед прохідною, в якому взяло участь близько 100 працівників підприємства.

  Нагадаємо що, наглядова рада звільнила директора Василя Дутчака, таке рішення наглядової ради було оскаржено в суді. Ухвалою Господарського суду м.Києва дію рішення наглядової ради ПрАТ «КЕВРЗ» було зупинено. Рішення ухвали має законну силу від 19.06.2020. Керівником залишається Василь Дутчак, але в.о. директора Роман Желізняк привів на завод приватну охорону, та заблокував діяльність підприємства. Зазначимо що, підрємство знаходиться майже в цетрі міста, що робить його привабливим для подібних дій. Редакції стало відомо що в керівництві Укрзалізниці знають про захоплення, але не роблять нічого для вирішення проблеми.

  Видання “Українські новини” цитують також адвоката Юрія Радзієвського, який зазначив, що наглядова рада не мала права відстороняти Дутчака з посади, так як це не входить в його повноваження.

  “Крім того, привід для відсторонення надуманий. Керівнику закидають перевитрата 7 млн ​​грн на ремонти електропоїздів, які сама ж” Укрзалізниця” і замовила, подавши їх у цеху в розукомплектованому вигляді майже не підлягають відновленню”, – заявив юрист.

  Сума в 7 млн з’явилась у зв’язку зі зміною обсягів виробництва, що виконувались протягом 1 кварталу 2020 року, і які не були закладені у фінансовий план на 2020, який Укрзалізниця затвердила лише у січні місяці поточного року.

  Світлина від ПрАТ "Київський електровагоноремонтний завод".

  ПрАТ «КЕВРЗ» відремонтував 5 секцій в обсязі КРП, виконали окремі модернізації на поїзді ЕР9М-509, здійснили модернізацію 6-ти вагонів поїзда ЕПЛ2Т для Львівської залізниці. Всі роботи виконані відповідно до умов договорів, підписаних зі сторони АТ «Укрзалізниця». Акти виконаних також робіт підписані, кошти по ним сплачені. На підприємстві є наявні погодження на вчинення зазначених правочинів.

  Світлина від ПрАТ "Київський електровагоноремонтний завод".

  Адвокат вважає, що засідання наглядової ради провели з порушеннями, і коли діючий директор ознайомився з наказом про своє відсторонення, Желізняка вже внесли до реєстру.

  “Нам відомі факти шантажу, тиску з його боку на робітників та інженерів. Погрожували, що не виплатять зарплату, не будуть давати замовлення на підприємство. І через два дні після того, як співробітники їх не пустили, Желізняк організував приватну охорону в кількості 50 осіб і силою увійшов в будівлю”, – розповів лідер профспілки.

  Постанова Господарського суду Києва про призупинення рішення про відсторонення Дутчака з посади Желізняк проігнорував, додав Мінчура.

  Світлина від ПрАТ "Київський електровагоноремонтний завод".

  “Лінійним відділом поліції на залізничному транспорті відкрито кримінальне провадження проти осіб, які фактично захопили завод, зробили рейдерство”, – сказав Радзієвський.

  Співробітники підприємства вимагають від “Укрзалізниці” розібратися “з невідомими, які зайшли на територію заводу”. Вони відмовляються повертатися на робочі місця, поки не буде повернений законний, за їхніми словами, керівник.

  КЕВРЗ – єдиний завод в Україні, який проводить капітально-відновлювальні ремонти і “глибокі” модернізації електропоїздів. Підприємство працює з прибутком з  2015 року,  протягом останніх чотирьох звітних років заплатило майже півмільярда податків і в тому числі 17,7 млн грн дивідендів до бюджету.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Завод “Імпульс” працює над освоєнням виробництва пострілів ВОГ-17

  На Шосткинському казенному заводі "Імпульс" планують налагодити виробництво пострілів ВОГ-17.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням...

  «Інститут монокристалів» НАН України за унікальними методами перевіряють якість лікарських засобів

  У Науково-технологічному комплексі «Інститут монокристалів» НАН України (м. Харків) за унікальними для України методами перевіряють якість вітчизняних і зарубіжних лікарських засобів. 

  В Україні проведуть аудит усіх водних ресурсів країни

  Президент України анонсував комплексний аудит всіх водних ресурсів країни.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС."Третє питання...

  У Запорізькій області на трасі Н-30 вперше за 70 років ремонтують міст через річку Куца Бердянка (фото)

  У Запорізькій області на дорозі державного значення Н-30 Василівка-Бердянськ (км126 + 860) стартували роботи з капремонту мосту через річку Куца Бердянка.

  Відновлення аеропорту в Кривому Розі планують закінчити до кінця 2022 року

  Відновлення міжнародного аеропорту в Кривому Розі, який побудований в 1978 році, планують завершити до кінця 2022 року.Передає Національний Промисловий...

  Компанія «Клівер» створює оптико-електронну станцію спостереження дальньої дії «Джура Оптикум»

  На міжнародній виставці «Зброя та безпека – 2021», яка проходила в Києві з 15 по 18 червня, показали дослідний зразок оптико-електронної станції...

  Потреба у фінансуванні внутрішніх водних шляхів України за 5 років оцінюється в 7 мільярдів гривень

  Міністерство інфраструктури розробило і оприлюднило для громадського обговорення проєкт розпорядження Кабінету міністрів "Про схвалення Стратегії розвитку внутрішнього водного транспорту України на період...

  На виставці «Зброя та безпека» представили український ударний БПЛА UJ-22 Airborne (фото)

  Компанія «УКРДЖЕТ» показала на міжнародній виставці озброєнь «Зброя та безпека – 2021» свій ударний БПЛА UJ-22 Airborne.Передає Національний Промисловий...

  Зараз читають

  Україна відзвітувала ООН про експорт озброєнь у 2020 році (список)

  На сайті Реєстру звичайних озброєнь ООН оприлюднено дані про експорт та імпорт озброєнь і військової техніки, який Україна здійснила...

  Компанія «Клівер» створює оптико-електронну станцію спостереження дальньої дії «Джура Оптикум»

  На міжнародній виставці «Зброя та безпека – 2021», яка проходила в Києві з 15 по 18 червня,...

  Stadler вибрав місце для запуску виробництва електропотягів в Україні

  Швейцарська компанія Stadler вибрала локацію для розгортання заводу з виробництва електропоїздів в Україні.Передає Національний...

  Аеропорти України обслужили майже 4 мільйони пасажирів в січні-травні 2021 року

  Аеропорти України в січні-травні 2021 року, згідно з оперативними даними, обслужили 3,862 мільйона пасажирів, що на 5%...