9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 9 Грудня, 2021

Київський електровозоремонтний завод заявив про рейдерське захоплення – працівники вийшли на вулицю

Співробітники ПрАТ “Київський електровозоремонтний завод” (КЕВРЗ) відмовилися виходити на роботу, вони хочуть, щоб з території заводу пішли представники приватної охоронної фірми. Охорону привів новий в.о. директора Роман Желізняк, повідомив заступник глави профспілкової організації КЕВРЗ Василь Мінчура на зборах перед прохідною, в якому взяло участь близько 100 працівників підприємства.

Нагадаємо що, наглядова рада звільнила директора Василя Дутчака, таке рішення наглядової ради було оскаржено в суді. Ухвалою Господарського суду м.Києва дію рішення наглядової ради ПрАТ «КЕВРЗ» було зупинено. Рішення ухвали має законну силу від 19.06.2020. Керівником залишається Василь Дутчак, але в.о. директора Роман Желізняк привів на завод приватну охорону, та заблокував діяльність підприємства. Зазначимо що, підрємство знаходиться майже в цетрі міста, що робить його привабливим для подібних дій. Редакції стало відомо що в керівництві Укрзалізниці знають про захоплення, але не роблять нічого для вирішення проблеми.

РАНОК РОЗПОЧАВСЯ, АЛЕ НЕ З КАВИ…Понеділок, 7-ма ранку, замість знайомих приємних облич, на прохідній працівників…

Опубліковано ПрАТ "Київський електровагоноремонтний завод" Неділя, 21 червня 2020 р.

Видання “Українські новини” цитують також адвоката Юрія Радзієвського, який зазначив, що наглядова рада не мала права відстороняти Дутчака з посади, так як це не входить в його повноваження.

“Крім того, привід для відсторонення надуманий. Керівнику закидають перевитрата 7 млн ​​грн на ремонти електропоїздів, які сама ж” Укрзалізниця” і замовила, подавши їх у цеху в розукомплектованому вигляді майже не підлягають відновленню”, – заявив юрист.

Сума в 7 млн з’явилась у зв’язку зі зміною обсягів виробництва, що виконувались протягом 1 кварталу 2020 року, і які не були закладені у фінансовий план на 2020, який Укрзалізниця затвердила лише у січні місяці поточного року.

Світлина від ПрАТ "Київський електровагоноремонтний завод".

ПрАТ «КЕВРЗ» відремонтував 5 секцій в обсязі КРП, виконали окремі модернізації на поїзді ЕР9М-509, здійснили модернізацію 6-ти вагонів поїзда ЕПЛ2Т для Львівської залізниці. Всі роботи виконані відповідно до умов договорів, підписаних зі сторони АТ «Укрзалізниця». Акти виконаних також робіт підписані, кошти по ним сплачені. На підприємстві є наявні погодження на вчинення зазначених правочинів.

Світлина від ПрАТ "Київський електровагоноремонтний завод".

Адвокат вважає, що засідання наглядової ради провели з порушеннями, і коли діючий директор ознайомився з наказом про своє відсторонення, Желізняка вже внесли до реєстру.

“Нам відомі факти шантажу, тиску з його боку на робітників та інженерів. Погрожували, що не виплатять зарплату, не будуть давати замовлення на підприємство. І через два дні після того, як співробітники їх не пустили, Желізняк організував приватну охорону в кількості 50 осіб і силою увійшов в будівлю”, – розповів лідер профспілки.

Постанова Господарського суду Києва про призупинення рішення про відсторонення Дутчака з посади Желізняк проігнорував, додав Мінчура.

Світлина від ПрАТ "Київський електровагоноремонтний завод".

“Лінійним відділом поліції на залізничному транспорті відкрито кримінальне провадження проти осіб, які фактично захопили завод, зробили рейдерство”, – сказав Радзієвський.

Співробітники підприємства вимагають від “Укрзалізниці” розібратися “з невідомими, які зайшли на територію заводу”. Вони відмовляються повертатися на робочі місця, поки не буде повернений законний, за їхніми словами, керівник.

КЕВРЗ – єдиний завод в Україні, який проводить капітально-відновлювальні ремонти і “глибокі” модернізації електропоїздів. Підприємство працює з прибутком з  2015 року,  протягом останніх чотирьох звітних років заплатило майже півмільярда податків і в тому числі 17,7 млн грн дивідендів до бюджету.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають