9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 24 Березня, 2023

Київський електровагоноремонтний завод завершує модернізацію приміського електропоїзда для Південно-Західної залізниці

Київський електровагоноремонтний завод (КЕВРЗ) завершує капітальний ремонт електропоїздів серії ЕД-9М №100 для регіональної філії “Південно-Західна залізниця” АТ “Укрзалізниця”.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Хід робіт 16 липня проінспектував директор виконавчий регіональної філії “Південно-Західна залізниця” Артем Миронович і обговорив подальшу співпрацю з генеральним директором КЕВРЗ Романом Залізняком.

“Через три тижні вісім відремонтованих на заводі вагонів будуть прийняті в експлуатацію залізницею, повернуться в депо “Фастів-1″ і вийдуть на шляхи. В ході ремонту вони були оснащені новою сучасною пожежною сигналізацією з датчиками на вогонь і задимлення, відеоспостереженням для попередження вандалізму, а вагон в голові поїзда був облаштований відеокамерами по зовнішньому периметру”, – йдеться в повідомленні філії.

Крім того, в салоні були замінені дивани на моделі з поліпшеними ергономічними характеристиками, встановлено нові вікна та вікна аварійного виходу, нова система зв’язку між пасажиром і машиністом. В голові електропоїзда встановлені прожектори та буферні ліхтарі на діодній основі. Крім того, високовольтні апарати виробництва РФ, які раніше використовувалися, замінені на продукцію українського виробника.

“Ми обговорили можливості з модернізації електропоїздів, які дозволять зробити їх зовнішній вигляд більш естетично привабливим, а переміщення — комфортним для пасажирів. Маємо намір спільно опрацювати питання збільшення фінансування, щоб відремонтувати якомога більше рухомого складу і, відповідно, забезпечити робочими місцями як КЕВРЗ, так і виконати соціальні завдання в регіонах”, – зазначив Миронович.

Також наголошується, що в поточному році КЕВРЗ планує виконати капітально-відновлювальний ремонт ще одного електропоїзда Південно-Західної залізниці. Це 10 вагонів електропоїзда серії ЕР-9М. Сторони домовилися, що цей потяг стане експериментальним і в ході його ремонту будуть застосовані нові рішення. Зокрема, встановлять сходи з нержавіючої сталі, звукову пожежну сигналізацію в тамбурі та салоні вагона. Також кабіну машиніста оснастять кондиціонером.

“КЕВРЗ в даний час проводить капітальний ремонт 2-го обсягу електропоїзда ЕД-9М, – йому 17 років з моменту випуску. Зараз більшість вагонів вже на фінальній стадії, пройшли підготовчий етап малярних робіт і готові до фарбування” – додав керівник КЕВРЗ Роман Железняк.

Електропоїзд серії ЕД-9м №100 – це вже третя електричка Південно-Західної залізниці, яку ремонтує КЕВРЗ з початку року. Зараз завод виконує ремонт 10 вагонів електропоїзда Одеської залізниці, 10 вагонів Придніпровської залізниці, крім того, вже готові 8 вагонів Південної залізниці.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають