9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 15 Червня, 2021

“Київський електровагоноремонтний завод” отримав прибуток в першому кварталі 2020 року

 • АТ “Київський електровагоноремонтний завод” (КЕВРЗ), що входить в структуру “Укрзалізниці”, завершило січень-березень 2020 року з чистим прибутком в розмірі 3,31 млн грн, тоді як за аналогічний період 2018 року збиток становив 1,57 млн грн.

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

  Згідно з оприлюдненим у системі розкриття інформації Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку проміжного фінансового звіту підприємства, його чистий дохід за перший квартал виріс на 46,3% – до 80,18 млн грн.

  При цьому завод отримав 8,11 млн грн валового прибутку (проти 3,64 млн грн за аналогічний період роком раніше), а прибуток від операційної діяльності склав 4,29 млн грн (проти 1 млн грн збитку).

  За даними заводу, в першому кварталі поточного року він реалізував п’ять відремонтованих електросекцій на 69 млн грн, вісім колісних пар на 1,46 млн грн і 122 електромашини на 8,84 млн грн (за той же період 2019 року — чотири електросекції, 45 колісних пар і 156 електромашин).

  КЕВРЗ, заснований в 1868 році як майстерні по ремонту паротягів і вагонів, спеціалізується на капітальному ремонті електропоїздів, ремонті вузлів і агрегатів, електричних машин, двигунів і колісних пар, виготовленні запчастин.

  Завод ще не оприлюднив фінзвітність за 2019 рік, а за підсумками січня-вересня минулого року він отримав 14,63 млн грн збитку (за аналогічний період 2018 року чистий прибуток склав 1,86 млн грн), чистий дохід скоротився на 23% – до 267, 2 млн грн.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  З’явилась відеопрезентація надсучасного українського багатоцільового ударного stealth-БПЛА ACE ONE

  На виставці "Зброя та Безпека-2021" відбудеться офіційна презентація надсучасного українського багатоцільового ударного stealth-БПЛА ACE ONE.

  КБ «ЛУЧ» представить на виставці «Зброя та безпека» ракету УП-277 класу «повітря-повітря»

  КБ «ЛУЧ», яке входить до складу ДК "Укроборонпром" презентує на міжнародній зброярській виставці «Зброя та безпека» керовану авіаційну ракету УП-277 класу «повітря-повітря»

  Європейський інвестиційний банк планує виділити Харкову 75 мільйонів євро на закупівлю нових трамваїв

  Європейський інвестиційний банк може виділити близько 75 мільйонів євро на закупівлю нових трамваїв і розбудову супутньої інфраструктури для Харкова.

  Українські науковці розробили нове обладнання для виробництва комплектуючих до турбін та авіадвигунів

  У Інституті електрозварювання ім. Є.О. Патона НАН України вперше в Україні розроблено устаткування, яке призначене для пошарового виготовлення металевих виробів заданої форми...

  Техніку ЗСУ почали оснащувати вітчизняною тепловізійною системою нічного керування Atri Tinds (фото)

  Військову техніку Збройних сил України почали оснащувати тепловізійною системою нічного керування Atri Tinds, яка розроблена приватною компанією НВО "Небо України".

  Крюківці планують випустити четвертий дизель-поїзд ДПКр-3 до кінця серпня

  Крюківський вагонобудівний завод планує зібрати четвертий тривагонний дизель-поїзд ДПКр-3 до Дня Незалежності України.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

  “Івченко-Прогрес” розпочало процес імпортозаміщення на гвинтах до транспортника Ан-70

  ДП "Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро "Прогрес" ім. академіка О. Г. Івченка", яке входить до складу ДК "Укроборонпром", почало працювати над модернізацією унікальних...

  ​Міноборони сформувало вимоги до наземних бойових дронів та проведе відкритий конкурс між компаніями-виробниками

  У Міністерстві оборони України сформували вимоги до наземного бойового дрона, який має посилити Збройні Сили України вже у найближчій перспективі та проведе...

  Зараз читають

  До складу Військово-морських сил України зараховано роз’їзний катер

  До складу Військово-морських сил ЗС України зараховано рейдовий роз’їзний катер проєкту 1398Б «Аист».Передає Національний...

  Повітряні сили замовили чохли для безпечного зберігання літаків та гелікоптерів

  Повітряні сили Збройних сил України мають намір придбати чохли для літаків та гелікоптерів бойової та транспортної авіації.

  “Укрзалізниця” почала економити до 30% на закупівлях вугілля за рамковою угодою

  "Укрзалізниця" заздалегідь почала закупівлі вугілля для філії "Пасажирська компанія", повідомив керівник пасажирського напрямку УЗ Олександр Перцовський.

  Тривають практичні випробування нового кулемета КТ-12,7 для БМ «Оплот» (відео)

  Протягом двох останніх тижнів тривають практичні випробування оновленого великокаліберного кулемета КТ-12,7 для БМ «Оплот».