9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 27 Листопада, 2022

Київське підприємство виготовило грейферний мостовий кран для заводу “Енергія” (фото)

Київський завод підйомно-транспортного обладнання спільно з фахівцями Шнейдер Електрик Україна, успішно здійснив проєкт з виготовлення, доставки та монтажу автоматизованого грейферного мостового крана для Київського сміттєспалювального заводу «Енергія».

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на пресслужбу підприємства.

Найбільший український виробник вантажопідіймальних кранів Київський завод підйомно-транспортного устаткування і фахівці Шнейдер Електрик Україна забезпечили надійне функціонування крана, оформили комфортну кабіну для роботи оператора, розробили систему автоматизованого управління грейфером, втіливши в життя концепцію EcoStruxure. EcoStruxure – платформа Schneider Electric, яка забезпечує повну сумісність різних компонентів і рівнів системи автоматизації.

КЗПТО займає 1 місце в Україні за обсягом продажів і кількості вироблених кранів, виробляє надійне і якісне кранове обладнання та створює сучасні вантажопідйомні технологічні рішення. Шнейдер Електрик має багаторічний досвід у впровадженні інноваційних рішень в різні галузі промисловості, тому співпраця в цьому проєкті стала успішним для кінцевого замовника, в першу чергу. Так, Завод «Енергія» отримав грейферний кран з сучасним електрообладнанням Schneider Electric. Реалізовані системи управління забезпечують безпечну плавну роботу всіх кранових механізмів, в результаті чого виключаються ударні навантаження на редуктори та металоконструкцію крана, збільшується термін його експлуатації, підвищується точність управління краном і істотно скорочується навантаження на енергетичну мережу підприємства.

Система управління побудована на базі промислового контролера серії Modicon M241 з використанням спеціалізованої бібліотеки «грейферний автомат», що дозволяє в напівавтоматичному режимі захоплювати вантаж, переміщати його і здійснювати вивантаження в необхідному місці. При цьому оператор управляє грейфером, використовуючи тільки один джойстик. Розподіл навантаження на приводи підйому і замикання проводиться автоматично, що спрощує і прискорює виконання робіт.

Також був встановлені перетворювачі частоти Altivar ATV930 з модулем рекуперації ATV Regen, які забезпечили скорочення використання електроенергії на підприємстві.

Крісло-пульт оператора оснащене людино-машинним інтерфейсом Harmony для відстеження стану електрообладнання крана.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають