9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 5 Лютого, 2023

Київський завод виготовив кран для виробника вікон (фото)

Київський завод “Підйомно-транспортного обладнання” успішно завершив виготовлення і монтаж мостового електричного крана моделі, призначеного для експлуатації на складі профілів великого українського заводу з виробництва металопластикових вікон.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на прес-службу підприємства.

Конструктори заводу запропонували оснастити новий мостовий опорний кран механізмами пересування зі зниженими швидкостями для максимально точного позиціонування вантажів. Крім того, було запропоновано також використовувати для управління поряд з традиційним підвісним дистанційним пультом систему радіокерування.

Завдяки наявній системі радіокерування оператор крана може обходити перешкоди не перериваючи процес завантаження і вивантаження. Також кран обладнаний потужним LED освітленням, що дозволяє добре бачити робочу зону крана.

Монтаж крана був здійснений ще на етапі зведення стін і облаштування даху будівлі. Після установки були проведені всі необхідні тестові випробування. Зараз мостовий кран успішно експлуатується на складі металопластикових віконних конструкцій.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають