9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 8 Грудня, 2023

КВБЗ зростання обсягів виробництва та набір фахівців

www.kvsz.com

В прес-службі підприємства заявили що мають всі підстави на стабілізацію економічної ситуації, зростання обсягів виробництва та доходів працівників КВБЗ. 

У поточного, 2017 року, є перспективи стати набагато краще. Збільшення обсягів виробництва на підприємстві помітні тим що зараз йде йде набір нових робітників на підприємство.

В рамках участі підприємства в реалізації програми оновлення рухомого складу Укрзалізниці в цьому році ми повинні виготовити 6000 вантажних вагонів. Є робота і для направлення транспорту соціального призначення – запланована збірка 50 пасажирських вагонів і 6 дизель-поїздів, виконання планового ремонту електропоїздів.

Також вони зазначили що з першого січня мінімальна заробітна плата становить 3200 грн. Прогнозований рівень середньої заробітної плати по акціонерному товариству в січні поточного року – більше 7500 гривень.

www.kvsz.com

Нагадаємо що, Крюківський вагонобудівний здатний їх виробляти різні моделі і модифікації вантажних вагонів; широка лінійка транспорту соціального призначення: електропоїзди, дизель-поїзди, поїзди метро і пасажирські вагони; а також комунальна техніка і техніка подвійного призначення, наприклад, унікальні мобільні банно-пральні комплекси.

Останні новини:

Зараз читають