9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 2 Лютого, 2023

КВБЗ провів поточний ремонт дизель-потяга для “Укрзалізниці”

ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод» (КВБЗ) виконав контракт АТ «Укрзалізниця» на ремонт дизель-потяга ДПКр-2 №001* загальною вартістю 6,17 млн ​​грн.

Про це свідчить відповідний тендер у системі Prozorro, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на GMK center.

Філія «Львівська залізниця» УЗ замовила у листопаді минулого року у КВБЗ поточний ремонт ПР-2 дизель-потяга з терміном виконання робіт до 31 грудня 2021 року. Поточний ремонт виконується після проїзду агрегатом 900 тис. км.

Крім цього, підприємство виконало поточний ремонт ПР-3 дизель-генераторних установок MTU Power Pack, які напрацювали 21 тис. мотогодин, а також окремих вузлів та агрегатів.

Закупівля проводилася шляхом переговорної процедури, оскільки КВБЗ є єдиним у країні підприємством, що може виконати відповідні роботи.

ДПКр-2 – дизель-потяг із гідравлічною передачею, створений ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод». Єдиний тривагонний склад побудований у 2014 році та станом на 2021 рік експлуатується як регіональний експрес на маршрутах Львівської залізниці.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають