9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 24 Травня, 2022

КВБЗ провів плановий ремонт дизель-потяга ДПКр-3-001 для «Укрзалізниці»

На базі депо Коломия Львівської залізниці виконано поточний плановий ремонт ПР-2 дизель-потяга ДПКр-3-001 виробництва Крюківського вагонобудівного заводу.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на пресслужбу підприємства.

Роботи здійснили фахівці ПАТ «КВБЗ», оскільки потяг перебуває на сервісному обслуговуванні заводу-виробника.

Нині пробіг ДПКр-3-001 дорівнює 255,4 тис. км. ПР-2 передбачав ревізію систем безпеки, обслуговування дизельних установок при напрацюванні 8 тисяч мотогодин, ревізію і ремонт всіх інших систем дизель-потяга. Завдання успішно виконано завдяки роботі команди, до складу якої увійшли працівники відділу технічного сервісу, корпусу пасажирського вагонобудування, півскатно-візкового цеху КВБЗ. У депо Коломия їм надали необхідні виробничі площі, пристосування і механізми.

blank
Дизель-потяг ДПКр-3-001 виробництва КВБЗ

Попри складну ситуацію, працівники підприємства «Імпульс» у місті Сєвєродонецьк Луганської області виконали ревізію системи безпеки.

Начальник відділу технічного сервісу ПАТ «КВБЗ» Михайло Горбань висловив всім колегам вдячність за злагоджену роботу.

ДПКр-3-001 – тривагонний дизель-потяг, створений і виготовлений на замовлення УЗ, зданий в експлуатацію у грудні 2019 року. Спочатку працював на маршруті Київ-Аеропорт Бориспіль. Згодом був переданий на Львівську залізницю для подальшої експлуатації. Нині він знову готовий перевозити пасажирів, зокрема й на найбільш затребуваних евакуаційних маршрутах.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають