9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 12 Квітня, 2021

КВБЗ поставить Укрзалізниці 250 піввагонів

 • ПАТ “Крюківський вагонобудівний завод” переміг в торгах на поставку філії “Укрзалізниці” – Дарницькому вагоноремонтному заводу 250 люкових піввагонів

  Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на УкрРудПром.

  КВБЗ запропонував вагони майже за 299,939 млн грн, при очікуваній ціні закупівлі 299,94 млн грн.

  Згідно з результатами проведеного в четвер у ProZorro аукціону, другий учасник ПрАТ “Верхньодніпровський машинобудівний завод” також пропонував напіввагони виробництва КВБЗ за 299,94 млн грн, і обидва учасники не знижували ціну в ході торгів.

  До розкриття тендерних пропозицій ПАТ “Дніпровагонмаш” добилося ряду змін в тендерній документації, проте так і не подало заявку на участь.

  Згідно з умовами тендеру, вагони повинні бути поставлені до 30 червня 2018 року.

  Торги стали єдиними з 10 оголошених ДВРЗ тендерів на закупівлю в цілому 2,25 тис. люкових піввагонів за очікуваною ціною майже 1,2 млн грн за напіввагон. Дев’ять тендерів на 2 тис. Піввагонів були скасовані через відсутність необхідного числа пропозицій.

  Піввагони вантажопідйомністю не менше 70 тонн і об’ємом кузова 76-85 куб. м повинні бути випущені в 2017-2018 рр., максимально допустиме навантаження на вісь – не більше 23,5 тонн.

   

   


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  “Західний контейнерний термінал” у Тернополі почав відправляти контейнерні поїзди до Польщі

  "Західний контейнерний термінал", який розташований в Тернополі, у 2021 році налагодив регулярне сполучення з польською інтермодальною мережею.

  ДТЕК використовує дрон-кулю для інспекції виробництва

  В результаті співпраці Innovation DTEK, ДТЕК Енерго і DroneUA, захищений дрон Elios 2, вироблений швейцарською компанією Flyability, був успішно протестований і введений...

  “Укроборонпром” працює над створенням керованих снарядів 155-мм з дальністю 50 кілометрів

  В України продовжують розвивати тематику керованих боєприпасів в рамках програми "Квітник"/"Барвінок". Про амбітні плани з розвитку боєприпасної галузі Концерну розповів директор Дивізіону...

  Міноборони отримає літак Ан-148 від “Антонова” та гелікоптер Мі-8

  Літак Ан-148-100В та гелікоптер Мі-8МТВ-1 зі складу Державного авіаційного підприємства "Україна" (підпорядкована ДУСі) передають у розпорядження Міністерству оборони України.

  Заводі «Океан» прийняв на ремонт черговий суховантаж (фото)

  У Миколаєві 8 квітня на Суднобудівному заводі «Океан» стало для проходження ремонту судно SOLKA 2.Передає Національний Промисловий Портал з...

  “Укравтодор” розпочав ремонт автодороги на території Чорнобильської зони (фото)

  У Чорнобильській зоні стартували ремонтні роботи на 40 кілометровій ділянці дороги між КПП "Дитятки" і КПП "Прип'ять" та під'їзду до ЧАЕС.

  П’ятий екіпаж катера Island готовий до відправки на навчання у США

  П’ятий екіпаж патрульного катеру Island готовий до виряджання у США на навчання.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Виділено кошти на реконструкцію та розбудову пунктів пропуску на Закарпатті

  Закарпатська область отримає кошти на реконструкцію старих та будівництво нових пунктів пропуску на Українському кордоні з державами Європейського Союзу.

  Зараз читають

  Бронеавтомобілі «Козак-5» пішли на експорт

  Бронеавтомобіль «Козак-5» розробки та виробництва Науково-виробничого підприємства «Практика» отримав перші експортні контракти.Передає Національний...

  П’ятий екіпаж катера Island готовий до відправки на навчання у США

  П’ятий екіпаж патрульного катеру Island готовий до виряджання у США на навчання.Передає Національний Промисловий...

  Підрозділи берегової оборони на Азовському узбережжі отримали комплекти ракетних систем здатних знищувати цілі на воді

  Підрозділи берегової оборони на Азовському узбережжі та Маріуполі отримали 12 комплектів сучасних ракетних систем здатних знищувати цілі...

  Пошуково-рятувальна служба відремонтує адміністративну будівлю в Бердянську

  Казенне підприємство «Морська пошуково-рятувальна служба» реконструює будівлю Морського рятувального підцентру КП “МПРС” у місті Бердянськ Запорізької області.