9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 6 Лютого, 2023

КВБЗ передав “Укрзалізниці” вже 22 локомотиви General Electric (фото)

14 лютого Крюківський вагонобудівний завод передав АТ “Укрзалізниця” чергову партію з семи локомотивів ТЕ33АС виробництва компанії General Electric.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

14 лютого пройшла процедура передачі тепловозів замовникові: на завод прибула приймальна комісія “Укрзалізниці”, локомотивні бригади, які повинні були переганяти тепловози до місця призначення, фахівці з пусконаладки від General Electric.

На наступний день, 15 лютого, локомотиви покинули цех КВБЗ.

Таким чином, вже 22 тепловози ТЕ33АС передані в експлуатацію “Укрзалізниці”, на підприємстві залишилося в процесі доопрацювання ще 8 машин.

General Electric вже завершила поставку 30 тепловозів ТЕ33АС згідно з контрактом з АТ “Укрзалізниця”. Останні 5 локомотивів були відвантажені в порту Чорноморськ 1 лютого.

Частина американських тепловозів ТЕ33АС працює на маршруті Федорівка-Комиш-Зоря, ще частина — на ділянці Долинська-Миколаїв.

В кінці минулого року голова наглядової ради ПАТ “КВБЗ” Володимир Приходько говорив, що контракт про подальше постачання ТЕ33АС не підписаний. Фіндиректор АТ УЗ Андрій Рязанцев пояснював це тим, що компанією не знайдено фінансування на продовження контракту з постачання тепловозів у 2019 році.

“Ми отримуємо за контрактом 30 локомотивів GE, і поки що немає продовження цієї програми. Щоб продовжити закупівлю далі, потрібні гроші. У нас має бути фінансування достатню, щоб платити по 4 млн дол. за кожен наступний локомотив”, – заявив Рязанцев.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають