9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 26 Червня, 2022

КВБЗ передасть УЗ перші два пасажирських вагони зі ста замовлених до кінця серпня

Перші два пасажирських вагони, які Крюківський вагонобудівний завод будує для “Укрзалізниці” за контрактом на постачання 100 вагонів, будуть передані залізничної компанії до 24 серпня.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Таку заяву зробив керівник АТ УЗ Олександр Камишин за підсумками візиту міністра інфраструктури України Олександра Кубракова і керівництва “Укрзалізниці” на КВБЗ в минулу суботу.

“Уже в наступному році ми повинні отримати від заводу всю партію вагонів. А в цьому році нам буде поставлено як мінімум 10 одиниць”, – зазначив Камишин.

blank

“Ми в постійному діалозі з заводом, і я впевнений, що всі розбіжності та спірні моменти будуть вирішені. Наша спільна мета – нові, зручні та сучасні вагони для пасажирів. Перші два вагони всі бажаючі зможуть побачити на виставці рухомого складу, яка пройде 27 серпня на Центральному залізничному вокзалі в Києві”, – поінформував він.

blank

Нагадаємо, “Укрзалізниця” уклала контракт з Крюківським вагонобудівним заводом безпосередньо, після невдалого проведення тендера на суму 3,044 млрд грн, де до участі допустили тільки КВБЗ. Договір був підписаний 25 червня.

Окрім того, КВБЗ виконує й інші замовлення для УЗ. Так, у червні підприємство завершило плановий ремонт вагонів міжрегіонального поїзда локомотивної тяги – МПЛТ. Чотири вагони пройшли деповський ремонт, ще один – капітальний.

blank
Міжрегіональний поїзд локомотивної тяги (МПЛТ) виробництва КВБЗ

Варто відзначити й роботу підприємств “Укрзалізниці”, направлену на відновлення парку вагонів компанії. На власних потужностях виробничих підрозділів УЗ в Бахмачі та Каховці було проведено капітально-відновлювальний ремонт з продовженням терміну експлуатації 7 пасажирських вагонів.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають