9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 20 Січня, 2022

КВБЗ готовий виготовити всі замовлені “Укрзалізницею” дизель-потяги до кінця цього року

Крюківський вагонобудівний завод планує завершити складання шести одиниць тривагонних дизель-потягів ДПКр-3 до кінця 2021 року. Виробництво даних складів передбачено контрактом з “Укрзалізницею” від 2018 року.

Про це розповів голова наглядової ради ПАТ “КВБЗ” Володимир Приходько, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Він зазначив, що другий поїзд ДПКр-3 виготовлений і може бути відправлений УЗ, третій поїзд проходить приймально-здавальні випробування і вже в червні поточного року буде готовий до відправлення замовнику. Також Приходько нагадав, що 4-й тривагонний дизель-потяг планують зібрати до серпня: “ПАТ “КВБЗ” підтверджує: до 30-річчя Незалежності України ми готові поставити на адресу “Укрзалізниці” три нових дизель-поїзди”.

“Готові поїзди повинні працювати та приносити дохід УЗ, а не стояти на заводі. П’ятий і шостий поїзди перебувають на різних рівнях готовності, плануємо завершити їх складання до кінця 2021 року. Адже закуплена комплектація, витрачені гроші”, – заявив глава Крюківського вагонзаводу.

blank

Також він нагадав, що з грудня 2019 року триває переговорний процес між КВБЗ і УЗ про укладення мирової угоди зі збереженням обсягів закупівлі дизель-потягів згідно з контрактом 2018 року (6 одиниць). Зараз ПАТ “КВБЗ” виготовляє 5 дизель-потягів за власні кошти.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають