9.5 C
Alba Iulia
Субота, 4 Грудня, 2021

Крюківський завод оскаржить придбання Харковом китайських вагонів метро

Крюківський вагонобудівний подасть скаргу на рішення тендерного комітету, яке обрало постачальником 40 вагонів метро для метрополітену Харкова китайську компанію CRRC Тangshan. На підприємстві відзначили, що CRRC перемогла на торгах з різницею в ціні, яка склала менш як 1%. Пропозиція крюківського заводу склала 44 998 624,00 євро, тоді як пропозиція переможців торгів – 43 956 934,60 євро.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Представники Крюківського заводу заявляють, що здивовані рішенням тендерного комітету, оскільки в період економічної кризи доцільніше було б розміщувати замовлення у вітчизняних підприємств. До того ж, як зазначили на підприємстві, правилами Європейського інвестиційного банку, який надає кредит на купівлю вагонів, передбачено, що позичальники можуть надавати 15% преференції для місцевого постачальника товарів.

У зв’язку з цим КВБЗ вже направив скаргу в штаб-квартиру Європейського інвестиційного банку. Також складена скарга до тендерного комітету з проханням переглянути прийняте рішення. Нагадаємо, що CRRC Тangshan була визначена постачальником 8 поїздів (40 вагонів) для метрополітену Харкова. Угода повинна бути реалізована за 35 місяців. Максимальна швидкість руху складів – 80км/год.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають