9.5 C
Alba Iulia
Субота, 25 Березня, 2023

Крюківський вагонзавод виконав контракт на поставку 400 напіввагонів Біланівському ГЗК

Крюківський вагонобудівний завод (КВБЗ) виконав контракт з Біланівським ГЗК корпорації Ferrexpo. Як повідомили на підприємстві 8 грудня ГЗК отримав останні 40 піввагонів з 400.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Загальна вартість контракту склала 576 мільйонів гривень.

Контракт був укладений влітку 2019 року з метою підтримки місцевих виробників. За словами голови правління КВБЗ Анатолія Шабалов підприємства групи Ferrexpo неодноразово співпрацювали з заводом і саме така співпраця сприяє розвитку економіки регіону.

“У нас була пропозиція від Дніпровагонмаш купити ці вагони на 10-20 тисяч гривень дешевше (за вагон). Але ми прийняли рішення купувати на КВБЗ … Ми думаємо про своїх людей тут і хочемо їх максимально завантажити роботою”, – заявив нардеп України Костянтин Жеваго.

Нагадаємо, в жовтні Костянтин Жеваго за власною ініціативою покинув пост гендиректора компанії Ferrexpo, мажоритарієм і CEO якої він був. Він зокрема, заявив, що має намір зосередитися на розв’язанні питань одного з підприємств, якими володів до 2015 року.

Рада директорів доручила виконання обов’язків гендиректора фіндиректору Крісу Мо. Водночас, Жеваго, будучи великим акціонером компанії, залишиться в раді директорів як незалежний, невиконавчий директор.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають