9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 12 Грудня, 2023

Крюківський вагонзавод виготовить 180 вантажних вагонів у січні

Крюківський вагонобудівний завод (КВБЗ) має намір випустити у січні 2022 року 180 вантажних вагонів. Запланований результат у 7,8 раза вищий у порівнянні з січнем 2021 року.

Такі плани озвучив Максим Крамаренко, голова правління КВБЗ, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на GMK center..

«Ми поетапно нарощуємо випуск вантажних вагонів, зокрема у січні маємо намір випустити та реалізувати не менше 180 одиниць», – зазначив Максим Крамаренко.

При цьому голова правління КВБЗ заявив, що 2022 рік буде непростим у виробництві пасажирських та вантажних вагонів. Це пов’язано зі значним зростанням цін на енергоносії, а отже, і на комплектуючі для вагонів.

Фото: АТ “Укрзалізниця”

Крім того, КВБЗ має намір брати участь у тендері на постачання Укрзалізниці 30 плацкартних вагонів.

«Наполягаю на тому, щоб усі причетні до цього служби підприємства активно включилися у роботу щодо участі у тендері. Необхідно оперативно уточнити технічні вимоги та підготувати документи», – прокоментував голова правління КВБЗ.

Дизель-потяг ДПКр-3-004 на випробуваннях. Фото: Владислав Безродний.

Також підприємство зобов’язане виготовити ще 80 вагонів для УЗ за договором на постачання 100 одиниць та поставити залізничний оператор п’ятий та шостий дизель-поїзди ДПКр-3.

«Для цього потрібно активно працювати з постачальниками комплектуючих та виробляти своєчасно», – резюмував Максим Кравченко.

Останні новини:

Зараз читають