9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 31 Березня, 2023

Крюківський вагонзавод передав УЗ 15 нових пасажирських вагонів (фото)

Крюківський вагонобудівний завод завершив виготовлення 15 пасажирських вагонів для “Укрзалізниці” і завершив велике замовлення на 100 вагонів для національного перевізника.

Нові вагони передали на Центральному вокзалі Києва 1 березня. Вони призначені для перевезення пасажирів з інвалідністю в колісному кріслі, передає Промисловий Портал з посиланням на представника УЗ Олександра Шевченка.

У кожному новому вагоні передбачено інклюзивну вбиральню та одне безбар’єрне купе, вхід до них є ширшим для зручного проїзду на кріслі колісному, передбачено спеціальні спальні дивани зі зміною кута нахилу і фіксацією тіла, є місце для інвалідного візка та ремені для його закріплення, пульт з регулюванням освітлення, кнопкою виклику провідника, пристроєм гучномовного зв’язку з провідником.

blank
Новий пасажирський купейний вагон виробництва КВБЗ. Фото: Укрзалізниця

В усіх інклюзивних вагонах встановлені рельєфні таблички зі шрифтом Брайля, нанесено контрастне маркування для людей з вадами зору, а вхідна група обладнана подовженими поручнями та складними пандусами. Кут нахилу пандуса у розрахунку застосування під низьку платформу складає не більше 16%.

Крім того, базово вагони обладнані кондиціонером, сигналізацією у купе, відеоспостереженням, збільшеним багажним відділенням, розетками та USB-портами.

Нові вагони працюватимуть у складах поїздів зі столиці на Кишинів, Хелм, Перемишль, Харків, Запоріжжя, Кривий Ріг, Херсон, Одесу, Львів, Івано-Франківськ, Чернівці, а також на маршрутах Одеса – Львів, Дніпро – Трускавець, Харків – Трускавець, Харків – Одеса, Харків – Івано-Франківськ, Харків – Хелм та Запоріжжя – Перемишль.

blank
Новий пасажирський купейний вагон виробництва КВБЗ. Фото: Укрзалізниця

В АТ “Укрзалізниця” зазначають, що 24 лютого Верховна Рада України прийняла в цілому законопроєкт №8399 про внесення змін до Закону України “Про Державний бюджет України на 2023 рік”, яким відновлено бюджетну програму з оновлення рухомого складу для пасажирських перевезень, що дозволить провести розрахунки як за вже поставлені вагони, так і розпочати нові закупівлі рухомого складу у 2023 році.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають