9.5 C
Alba Iulia
Середа, 1 Грудня, 2021

Крюківський вагонобудівний завод завершив ремонт міжрегіонального потяга локомотивної тяги для “Укрзалізниці” (фото)

Крюківський вагонобудівний завод завершив плановий ремонт вагонів міжрегіонального поїзда локомотивної тяги – МПЛТ. Чотири вагони пройшли деповський ремонт, ще один – капітальний.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Дані вагони вже з’єднані в потяг постійного формування герметичними міжвагонними переходами. Зараз склад знаходиться на шляхах випробувального полігону КВБЗ в очікуванні приймальної комісії “Укрзалізниці”.

На підприємстві відзначили, що “візуально – це новий склад. Кузови перефарбували згідно з регламентом деповського ремонту. Вони в хорошому стані також і всередині, тому що виготовлені з нержавіючої сталі”.

На даний момент тривають пусконалагоджувальні роботи, які можливі тільки тоді, коли вагони з’єднані між собою. Так, проводяться роботи такого плану: регулювання гальмівної системи, систем автоматичного відкривання-закривання дверей, кліматичного контролю, зв’язку, пожежної сигналізації тощо.

Зазначимо, що вагони міжрегіонального поїзда локомотивної тяги надійшли на КВБЗ для планового ремонту у квітні. Завершити ремонт планували в першій декаді липня.

МПЛТ експлуатується УЗ з 2012 року – тоді, напередодні Євро-2012, дев’ятивагонній міжрегіональний поїзд почав працювати на маршруті Київ – Харків. Згодом був випущений ще один вагон (штабний) і створено два потяги по 5 вагонів – всього виготовлено 10 таких вагонів.

Пробіг вагонів – 2 млн 540 тис. км. Міжрегіональні поїзди локомотивної тяги працюють на маршрутах Київ – Запоріжжя, Київ – Кривий Ріг, Київ – Одеса.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають