9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 16 Травня, 2022

Крюківський вагонобудівний завод випробовує нову модель думпкара для українських видобувних підприємств (фото)

На залізничних шляхах Полтавського гірничо-збагачувального комбінату в робочих умовах пройшли випробування вагона-самоскида (думпкара) моделі 33-7141 – зразка нової продукції розробки та виробництва Крюківського вагонобудівного заводу.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

“На комбінаті ми випробували вагон-думпкар в завантаженому режимі. Його заповнили подрібненою породою, яка значно важча за щебінь або глину. При таких реальних виробничих умовах відбувалася перевірка динамічних, міцнісних і гальмівних характеристик дослідного зразка вагона-самоскида”, – розповів завідувач лабораторії електротехнічних випробувань випробувального центру проєктно-конструкторського управління КВБЗ Віталій Михайлов.

У випробуваннях на Полтавському ГЗК брали участь фахівці науково-дослідного інституту вагонобудування ДП “УкрНДІ”. Вони фіксували показники напруг на рамі вагона, відкидних бортах, вузлах і кріпленнях під час руху думпкара промисловими шляхами на різних швидкостях.

blank
Вагон-самоскид (думпкар) моделі 33-7141 від підприємства Крюківський вагонобудівний завод

На виробничих потужностях ПГЗК також перевіряли вагон-самоскид на здатність автоматичного розвантаження при максимальному заповненні кузова відвальною породою. Під час випробувань також фіксували навантаження, що виникають у вузлах кріплення на рамі та бортах вагона.

Відзначається, що завантажують вагон-самоскид екскаватором, а розвантажує він себе автоматично. За словами Михайлова, швидкість автоматичного розвантаження думпкара моделі 33-7141 навіть вище, ніж в аналогічної техніки, яка зараз працює на ГЗК. Крім того, за іншими функціональним характеристикам вагон не поступається аналогам.

“Одним з найцікавіших етапів перевірки думпкара стало випробування “падаючою брилою”. На дно кузова вагона попередньо насипали шар дрібної породи товщиною 300 мм. Потім в кузов з висоти трьох метрів скинули брилу породи вагою близько трьох тонн. Так перевіряється стійкість кузова до деформації”, – зазначив Михайлов.

blank
Вагон-самоскид (думпкар) моделі 33-7141 від підприємства Крюківський вагонобудівний завод

В цілому на Полтавському гірничо-збагачувальному комбінаті думпкар вдало витримав випробування. Зараз його доставили на КВБЗ, де проведуть останні перевірки. Дослідний зразок вагона-самоскида завантажать щебенем і на спеціальному стенді “гірка” на території випробувального центру проведуть випробування на зіткнення, щоб виявити критичні ударні напруги. Вони виникають при спуску вагона з сортувальних гірок.

Отримані в ході комплексних випробувань вагона-самоскида дані проаналізують вчені. За результатами аналізу міжвідомча комісія буде приймати рішення про надання дозвільних документів на серійне виробництво думпкарів.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають