9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 25 Жовтня, 2021

Крюківський вагонобудівний завод показав будівництво нового регіонального поїзда (фото)

 • На Крюківському вагонобудівному заводі в рамках виконання контракту з “Укрзалізницею” йде будівництво регіонального дизель-поїзда ДПКр-3. Поїзд складатиметься з трьох вагонів, його укомплектують силовими установками потужністю 588 кВт виробництва німецької компанії Voith Turbo.

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

  Моторними будуть два вагони, вони і є головними. Приводних візків теж буде два. Застосування двох силових установок і двох моторних візків обумовлено тендерною документацією на закупівлю дизельних поїздів. Такий підхід покликаний зменшити витрати на ремонт і обслуговування додаткових вузлів і деталей в конструкції ходових частин і складу в цілому.

  Блок охолодження силової установки, який в попередньому дизельному поїзді знаходився в підвагонному просторі, перемістився на дах головних вагонів. Така схема розташування блоків охолодження знизить ймовірність попадання в радіатори пилу, пуху і бруду.

  05

  Енергопостачання проміжного, немоторного вагону, буде здійснюватися від двох генераторів силових установок, розташованих на головних вагонах.

  Передбачається, що новий поїзд буде більш екологічним, ніж його попередник, внаслідок менших викидів шкідливих речовин.

  02

  У вагонах ДПКр-3 встановлюють три кондиціонери інверторного типу потужністю 26 кВт кожен. Такі кондиціонери дають можливість плавно регулювати швидкість обертання компресора. В результаті зменшиться споживання електроенергії, що у свою чергу зменшить навантаження на силову установку.

  Поїзд отримає 170 місць – першого і другого класів. У проміжному вагоні першого класу крісла розташовані за схемою 2х2. Ширина сидіння в найбільш широкій частині не менше 490-500 мм. Вони будуть мати широкі підлокітники, індивідуальні розетки з USB-роз’ємом.

  03

  У головних вагонах другого класу крісла розташовані за схемою 3х2. Ширина сидіння в найбільш широкій частині – не менше 450 мм. Між кріслами один підлокітник, індивідуальні розетки.

  04

  Частина крісел має зустрічний розташування, між ними передбачені стаціонарні столи. Решта сидіння мають відкидні столики, розташовані в спинці сидіння, що стоїть попереду.

  У вагонах встановлять салонні монітори, які забезпечать можливість переглядати фільми або іншу медіа-інформацію, яку буде транслювати бригада, яка обслуговує поїзд.

  У кожному з вагонів – по два багажних стелажа, всього їх шість на склад. У вагоні першого класу передбачені ще й багажні полиці з софітами.

  Для швидкої посадки і висадки пасажирів встановлять 12 двостулкових автоматичних вхідних дверей – по чотири на кожен вагон. 

  Тендерною документацією обумовлено застосування висувного пандуса для посадки-висадки пасажирів з обмеженими можливостями.

  DPKr-3_KVSZ_5

  Серед нових опцій для машиністів – візуальний контроль рівня палива в баках. Для цього передбачені спеціальні оглядові віконця.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  У миколаївському порту відремонтують під’їзні залізничні шляхи

  Міністерство інфраструктури України опублікувало фінплан Миколаївського порту на 2022 рік. Згідно з планом, МІУ виділить на ремонт...

  На фоні скорочення імпорту металопродукції збільшилась місткість ринку сталі в Україні

  В січні-вересні 2021 року українськими металургійними підприємствами вироблено 14,49 мільйона тонн металопрокату, що на 5,6% більше, ніж в аналогічному періоді минулого року.

  Харківський завод отримав нове життя після приватизації та почав виробництво зарядок для електрокарів

  Після приватизації на занедбаному заводі "Система" почали виготовляти зарядні станції для електрокарів. Компанія продає високотехнологічний продукт по всьому світу та щороку платить...

  «Мотор Січ» отримала замовлення на 25 гелікоптерів Мі-2МСБ – Богуслаєв

  Президент заводу «Мотор Січ» В’ячеслав Богуслаєв повідомив про замовлення на 25 вертольотів Мі-2МСБ. Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  НВО “Практика” представило модернізовану версію БМП з бойовим модулем “Спис” (фото)

  В рамках робочого візиту Секретаря Ради національної безпеки і оборони України до ПрАТ "Науково-виробниче об’єднання "Практика", яка входить до складу ГС "Ліга...

  На Ніжинський елеватор встановлять найпотужніший в Україні теплогенератор вітчизняного виробництва

  На Ніжинському елеваторі встановлять український теплогенератор потужністю 16 МВт, аналогів якому в країні немає. Про це повідомив віцепрезидент і...

  В Одесі замість Іванівського мосту пропонують побудувати автомобільний тунель з публічним простором (фото)

  В Одесі, після публікації проєкту реконструкції Іванівського мосту та обговорення його недоліків, в Асоціації архітекторів з'явилася цікава пропозиція - сконструювати замість шляхопроводу...

  Українська компанія реконструювала 112 кілометрів автотраси в Іраку (фото)

  На початку жовтня в Іраку завершився міжнародний проєкт по реновації головної автомобільної дороги країни - шосе, що з'єднує Багдад і Басру.

  Зараз читають

  Порт “Південний” придбав обладнання для навантаження вугілля та руди

  Державний морський торговельний порт “Південний” закупив 18 нових грейферів на 29,5 мільйонів гривень. Передає Національний...

  Україна збільшила експорт феросплавів у вересні

  Українські підприємства у вересні 2021 наростили експорт феросплавів на 35,6% у порівнянні з відповідним місяцем 2020 року...

  Президент підписав закон про спрямування додаткових коштів на армію

  Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на...

  АМПУ спільно з Європейським банком реконструкції та розвитку профінансують підготовку проєктів концесії в порту Чорноморськ

  19 жовтня було підписано договір між Міністерством інфраструктури України, Європейським банком реконструкції та розвитку і ДП "Адміністрація...