9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 27 Січня, 2022

Крюківський вагонобудівний завод передав УЗ партію пасажирських вагонів

АТ “Укрзалізниця” завершило фінальне приймання ще п’яти нових купейних пасажирських вагонів, придбаних коштом державного бюджету.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

“Загалом у 2021 році компанія вже отримала 10 зі 100 нових вагонів вітчизняного виробництва”, – йдеться у повідомленні компанії.

За умовами контракту та згідно з домовленостями із заводом-виробником – ПАТ “Крюківський вагонобудівний завод” – до кінця року передбачено отримати ще 10 нових вагонів.

blank
Купейні пасажирські вагони виробництва ПАТ “Крюківський вагонобудівний завод” Фото: пресслужба АТ “Укрзалізниця”

Повідомляється, що 10 купейних вагонів виробництва КВБЗ курсуватимуть на найдовшому в країні маршруті, що об’єднує 16 міст. Маршрут поїзда №5/6 Маріуполь – Ворохта, Рахів був розроблений спеціально для нового графіка пасажирських перевезень.

Спальні вагони виробництва КВБЗ також курсуватимуть у складі поїзда №77/78 сполученням Харків-Маріуполь.

blank
Купейні пасажирські вагони виробництва ПАТ “Крюківський вагонобудівний завод” Фото: пресслужба АТ “Укрзалізниця”

Нові комфортні вагони обладнані пеленальними столиками, системами відеоспостереження у загальних зонах вагонів, системою сучасного кондиціювання повітря, розетками та USB-портами, а також сигналізацією у кожному пасажирському купе.

У вагонах також збільшено обсяг багажного відділення, покращено освітлення: усередині кожного купе встановлено пульт регулювання освітлення з 4 режимами, індикатором зайнятості вбиральні та кнопкою виклику провідника.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають