9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 6 Лютого, 2023

Крюківський вагонобудівний завод передав УЗ партію пасажирських вагонів

АТ “Укрзалізниця” завершило фінальне приймання ще п’яти нових купейних пасажирських вагонів, придбаних коштом державного бюджету.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

“Загалом у 2021 році компанія вже отримала 10 зі 100 нових вагонів вітчизняного виробництва”, – йдеться у повідомленні компанії.

За умовами контракту та згідно з домовленостями із заводом-виробником – ПАТ “Крюківський вагонобудівний завод” – до кінця року передбачено отримати ще 10 нових вагонів.

blank
Купейні пасажирські вагони виробництва ПАТ “Крюківський вагонобудівний завод” Фото: пресслужба АТ “Укрзалізниця”

Повідомляється, що 10 купейних вагонів виробництва КВБЗ курсуватимуть на найдовшому в країні маршруті, що об’єднує 16 міст. Маршрут поїзда №5/6 Маріуполь – Ворохта, Рахів був розроблений спеціально для нового графіка пасажирських перевезень.

Спальні вагони виробництва КВБЗ також курсуватимуть у складі поїзда №77/78 сполученням Харків-Маріуполь.

blank
Купейні пасажирські вагони виробництва ПАТ “Крюківський вагонобудівний завод” Фото: пресслужба АТ “Укрзалізниця”

Нові комфортні вагони обладнані пеленальними столиками, системами відеоспостереження у загальних зонах вагонів, системою сучасного кондиціювання повітря, розетками та USB-портами, а також сигналізацією у кожному пасажирському купе.

У вагонах також збільшено обсяг багажного відділення, покращено освітлення: усередині кожного купе встановлено пульт регулювання освітлення з 4 режимами, індикатором зайнятості вбиральні та кнопкою виклику провідника.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають