9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 1 Грудня, 2022

Крюківський вагонобудівний завод передав “Укрзалізниці” першу партію пасажирських вагонів (фото)

“Укрзалізниця” отримала перші п’ять купейних вагонів зі 100 нових пасажирських вагонів, замовлених у Крюківського вагонобудівного заводу та придбаних за кошти державного бюджету.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Вагони пройшли у Києві фінальне приймання фахівцями філії “Пасажирська компанія” АТ “Укрзалізниця”.

blank
Інфографіка АТ “Укрзалізниці”

За умовами контракту 20 зі 100 замовлених вагонів мають бути поставлені виробником в інтересах АТ “Укрзалізниця” до кінця 2021 року.

“Таким чином, компанія з випередженням графіка вже отримала перші п’ять купейних вагонів із цієї партії”, – йдеться у повідомленні перевізника.

АТ “Укрзалізниця” уклала контракт із Крюківським вагонзаводом безпосередньо, після невдалого проведення тендеру на суму 3,044 млрд грн, де до участі допустили лише КВБЗ. Договір було підписано 25 червня.

У рамках контракту КВБЗ має побудувати та поставити “Укрзалізниці” 51 купейний вагон, 12 вагонів СВ, 20 купейних вагонів, обладнаних для перевезення пасажирів з обмеженими фізичними можливостями у колісному кріслі, а також 17 купейних вагонів для перевезення пасажирів з інвалідністю у колісному кріслі та купе начальника поїзда.

Вперше в історії незалежної України пасажирські вагони закуповуються коштом держбюджету, а не самого перевізника.

Раніше ми повідомляли, що “Укрзалізниця” у п’ятирічній перспективі планує закупити до 1000 нових пасажирських вагонів.

Крім того, компанія оголосила тендер на закупівлю 80 приміських та регіональних електропоїздів за понад 30 мільярдів гривень.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають