9.5 C
Alba Iulia
Субота, 10 Червня, 2023

Крюківський вагонобудівний завод передав “Укрзалізниці” два нових дизель-потяги (фото)

Комісія “Укрзалізниці” з перевірки та прийому готової продукції у жовтні прийняла два дизель-поїзди виробництва Крюківського вагонобудівного заводу – ДПКр-3-002 та ДПКр-3-003.

Про це передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Представники комісії працювала на кременчуцькому підприємстві 5-8 жовтня, акти технічного приймання були підписані повноважними представниками УЗ та КВБЗ.

blank

До комісії входили представники Південної, Донецької, Львівської залізниць, а також Департаменту приміських пасажирських перевезень “Укрзалізниці”.

Комісія перевірила технічний стан рухомого складу, роботу всіх систем – діагностики, пожежної, відеоспостереження, силових агрегатів, а також комплектацію, технічну документацію на відповідність умовам договору.

blank

За словами заступника начальника Департаменту приміських пасажирських перевезень УЗ Сергія Храпатого, який очолював комісію, їх місцем приписки стануть, найімовірніше, Південна та Львівська залізниці.

blank

“Фахівці Донецької залізниці були запрошені тому, що зараз складаються маршрути руху, в одного з поїздів він пролягатиме і територією Донецької області. Інший, за попередньою інформацією, працюватиме на маршруті Коломия-Чернівці-Тернопіль-Львів”, – повідомив він.

Раніше на Крюківському вагонобудівному підприємстві заявляли, що готові створити нові моделі електропотягів для регіональної пасажирської компанії.

Останні новини:

Зараз читають