Крюківський вагонобудівний завод показав роботи які підприємство проводить на локомотивах General Electric (фото)

19522
 • Крюківський вагонзавод показав, як доукомплектовують 8 локомотивів “Тризуб”.

  Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на ЦТС.

  На Крюківському вагонобудівному заводі тривають роботи по остаточному складанню локомотивів General Electric TЕ33AC, доставлених в Україну з США. Закуплено нове обладнання для фарбування, а на кабіни американських тепловозів вже приміряли склопластикові маски-обтічники українського виробництва, які будуть встановлюватися на металеві корпуси.

  На підприємстві зазначили, що використання вітчизняних обтікачів є одним із прикладів локалізації виробництва в Україні. Для локомотивів “Тризуб” на КВБЗ також виготовили шляховідчищувачі.

  В даний момент на малярській ділянці проводиться фарбування цих елементів, які пізніше будуть встановлені на тепловози.

  “Завдяки недавно закупленому новому фарбувальному обладнанні: фарбопультам і установкам високого і середнього тиску, двокомпонентні фарби на них утворюють надійне покриття. А для фарбування самих тепловозів вже готують фарби темно-синього, світло-синього і сірого кольорів – саме в таких лівреях нові локомотиви будуть працювати на українських залізницях”, – повідомили на заводі.

  Перший локомотив з порту Чорноморськ на Крюківський вагонзавод був доставлений у вересні, ще сім – 2 жовтня. Для відправки одночасно семи тепловозів до складу поїзда були включені 25 порожніх зерновозів. Тепловози доставлялися на КВБЗ з відключеними гальмами, тому вагони-зерновози з включеними гальмами повинні були забезпечити поїзду необхідне гальмування.

  За словами керівника ПАТ УЗ Євгена Кравцова, в листопаді перші вісім тепловозів General Electric Evolution “Тризуб” вже будуть працювати на українських залізницях.


  Про допомогу проекту