Криворізькі металурги отримали нове обладнання Українського виробництва

4244
Криворізькі металурги отримали нове обладнання Українського виробництва
 • Вентилятор головного провітрювання ВОД-30м2, виготовлений на «Корум Дружківський машинобудівний завод», ввели в експлуатацію на Інгулецькому гірничо-збагачувальному комбінаті (Метінвест). Він забезпечить підприємство чистим повітрям мінімум на 14 років.

  Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Сorum Group.

  Вентилятор ВОД-30м2 замінить застарілий ВОД-30мс, який прослужив на ІнГЗК 25 років і повністю відпрацював свій ресурс. У нового ВОД-30м2 є всі шанси опинитися таким же «довгожителем».

  “Вентилятори – це обладнання, яке вимагає дуже жорсткого дотримання стандартів: великі габарити не дозволяють транспортувати вентилятор в зібраному вигляді, тому він відвантажується в розібраному стані, і потім збирається на місці експлуатації, – коментує директор з виробництва Corum Group Олександр Дятлов. – Під час виготовлення ми приділяємо особливу увагу сполученню деталей, щоб збірка зайняла мінімум часу. Ми – експерти в цій сфері: близько половини шахт пострадянського простору оснащена саме вентиляторами виробництва Corum”.

  Вентилятори ВОД-30м2 призначений для головного провітрювання шахт і копалень з глибиною залягання до 500 метрів, а також – для використання на металургійних, хімічних та інших заводах для переміщення повітря і неагресивних газів. Продуктивність становить до 270 м3/сек, а депресія – близько 5700 Па.

  Вентилятор ВОД-30м2 для ІнГЗК спроектований таким чином, щоб домогтися сполучення з існуючими вентиляційними каналами, а його монтаж здійснюється на старий фундамент, що залишився від попередника ВОД-30мс. Сполучення нового вентилятора з існуючими вентиляційними каналами і установка його на старий фундамент, дозволяє скоротити час і витрати на його установку.

  Нагадаємо, в минулому році Corum реалізував два масштабних проекти: завершення будівництва вентиляційної установки головного провітрювання «під ключ» з двома осьовими вентиляторами ВО-42,5РЗ на Запорізькому залізорудному комбінаті і виробництво відцентрового вентилятора ВРЦД-4,5 для шахти «Дніпровська» ДТЕК Павлоградвугілля. Виготовленням обладнання займався «Корум Дружківський машинобудівний завод».


  Про допомогу проекту