9.5 C
Alba Iulia
Середа, 14 Квітня, 2021

Крюківський вагонзавод збільшив чистий прибуток в понад чотири рази

 • АТ “Крюківський вагонобудівний завод” (КВБЗ) в січні-березні поточного року отримав чистий прибуток у розмірі 313,41 млн гривень, що в 4,3 раза більше, ніж за аналогічний період минулого року.

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

  Згідно з оприлюдненою в системі розкриття інформації (НКЦБФР) проміжної звітності підприємства, чистий дохід від реалізації продукції за цей період зріс майже вдвічі — до 1,981 млрд гривень.

  У тому числі чистий дохід від реалізації продукції вагонобудування склав 1,751 млрд гривень — у 2,3 раза більше, ніж в першому кварталі 2018 року, з них частка вантажних вагонів склала майже 96% (в січні-березні 2018 року – 100%) на суму 1,679 млрд гривень, пасажирських – 4% або 71,97 млн ​​гривень.

  За даними КВБЗ, за цей період їм реалізовано 1266 вантажних вагонів в Україні та за кордоном, а також три пасажирських вагони для “Укрзалізниці”.

  Крім того, реалізовані запасні частини на суму 55,14 млн гривень проти 138,47 млн ​​гривень за той же період 2018 року, дохід від надання послуг та інші доходи склали 175,39 млн гривень проти 85,76 млн гривень.

  Згідно зі звітом, частка України в загальному обсязі продажів склала майже 83% проти 98,5% в першому кварталі минулого року, частка країн СНД зросла до 13,2% з 0,7%, на частку країн Азії довелося 3,5% (в першому кварталі 2018 – не поставлялися), а частка європейських країн скоротилося до 0,2% з 0,8%.

  У звіті наголошується, що в березні КВБЗ розширив лінійку вагонів-хоперів двома новими моделями зерновозів, отримав дозвіл на випуск нових версій вагона вантажопідйомністю 71 тонн з осьовим навантаженням 23,5 тонн на вісь і вантажопідйомністю 76,5 тонн з навантаженням 25 тонн на вісь. Підприємство отримало право на серійне виробництво 2000 таких вагонів.

  Фото: КВБЗ

  Крім того, КВБЗ зазначає, що новим напрямком діяльності в освоєнні перспективної продукції вважається створення приміського електропоїзда, в розробку якого найближчим часом планується інвестувати близько 200 млн гривень.

  Аналізуючи роботу вагонобудівних і вагоноремонтних заводів країн СНД, на підприємстві відзначили, що в першому кварталі відзначається тенденція поступового зростання випуску вантажних вагонів — за цей період в цілому реалізовано 21,666 тисяч вагонів, і з 51 підприємства КВБЗ займає п’яте місце з часткою 5,84%. На ринку транспорту соціального призначення СНД частка КВБЗ склала 0,63%.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  ВМС України відпрацьовує застосування рухомих пунктів управління (фото)

  Для відпрацювання боротьби з ворожим РЕБ та радіокерованими фугасами окремий полк зв'язку Військово-Морських Сил ЗС України провів...

  «ВК Система» представила модернізовану броньовану медичну машину на базі МТ-ЛБу (фото)

  Науково-виробнича компанія «ВК Система» представила броньовану медичну машину на базі МТ-ЛБу.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  ХКБМ закуповує комплектуючі для виробництва бронетехніки

  До двох десятків тендерів на закупівлю партій різних запчастин для бронетранспортерів БТР-4 були завершені (визначені переможці очікують укладання відповідних контрактів) у лютому-березні...

  Українська компанія розвиває доставлення вантажів з країн Європи до низки дніпровських портів

  Судноплавна компанія Argo Shipping, на додачу до виконання ряду рейсів до Європейських країн, планує здійснювати рейси з доставлення вантажів по Дніпру з...

  “Авіакон” модернізував гелікоптер Мі-8МТ для Сухопутних військ ЗСУ

  ДП "Конотопський авіаремонтний завод "Авіакон", що входить до складу ДК "Укроборонпрому", передало армійській авіації Сухопутних військ ЗС України відремонтований та модернізований гелікоптер...

  Нігерія споживає чверть експорту українських ковбасних виробів

  Нігерія є найбільшим імпортером українських ковбасних виробів, її частка складає рівно чверть.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Центр дослідження...

  “Антонов” замовив у США розробку системи завантаження і повітряного десантування вантажів для літаків Ан-178

  Американські підрядники за 2,6 мільйона доларів розробляють системи завантаження, розвантаження і повітряного десантування вантажів для літаків Ан-178-100Р Повітряних Сил Збройних сил України.

  Метінвест купує найбільшого виробника коксівного вугілля в Україні

  Metinvest B.V. придбала додатковий пакет акцій найбільшого в Україні виробника коксівного вугілля, тим самим збільшивши ефективну частку володіння Групи до рівня контрольної.

  Зараз читають

  Українська компанія розвиває доставлення вантажів з країн Європи до низки дніпровських портів

  Судноплавна компанія Argo Shipping, на додачу до виконання ряду рейсів до Європейських країн, планує здійснювати рейси з...

  У 2021 році “Укрзалізниця” повинна отримати не менше 10 нових пасажирських вагонів

  Кабінет міністрів України на засіданні 24 березня прийняв План пріоритетних дій уряду, у який входило питання закупівлі...

  Кабмін схвалив основні показники Державного оборонного замовлення на три роки

  Уряд України схвалив основні показники Державного оборонного замовлення на три роки.Про це повідомила пресслужба Міністерства...

  Морська охорона ремонтує черговий сторожовий катер «Гриф» на Азовському морі

  Маріупольський загін Морської охорони Державної прикордонної служби України оголосив про закупівлю послуг з ремонту катера «Гриф».