9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 26 Вересня, 2021

Крюківський вагонзавод збільшив чистий прибуток в понад чотири рази

 • АТ “Крюківський вагонобудівний завод” (КВБЗ) в січні-березні поточного року отримав чистий прибуток у розмірі 313,41 млн гривень, що в 4,3 раза більше, ніж за аналогічний період минулого року.

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

  Згідно з оприлюдненою в системі розкриття інформації (НКЦБФР) проміжної звітності підприємства, чистий дохід від реалізації продукції за цей період зріс майже вдвічі — до 1,981 млрд гривень.

  У тому числі чистий дохід від реалізації продукції вагонобудування склав 1,751 млрд гривень — у 2,3 раза більше, ніж в першому кварталі 2018 року, з них частка вантажних вагонів склала майже 96% (в січні-березні 2018 року – 100%) на суму 1,679 млрд гривень, пасажирських – 4% або 71,97 млн ​​гривень.

  За даними КВБЗ, за цей період їм реалізовано 1266 вантажних вагонів в Україні та за кордоном, а також три пасажирських вагони для “Укрзалізниці”.

  Крім того, реалізовані запасні частини на суму 55,14 млн гривень проти 138,47 млн ​​гривень за той же період 2018 року, дохід від надання послуг та інші доходи склали 175,39 млн гривень проти 85,76 млн гривень.

  Згідно зі звітом, частка України в загальному обсязі продажів склала майже 83% проти 98,5% в першому кварталі минулого року, частка країн СНД зросла до 13,2% з 0,7%, на частку країн Азії довелося 3,5% (в першому кварталі 2018 – не поставлялися), а частка європейських країн скоротилося до 0,2% з 0,8%.

  У звіті наголошується, що в березні КВБЗ розширив лінійку вагонів-хоперів двома новими моделями зерновозів, отримав дозвіл на випуск нових версій вагона вантажопідйомністю 71 тонн з осьовим навантаженням 23,5 тонн на вісь і вантажопідйомністю 76,5 тонн з навантаженням 25 тонн на вісь. Підприємство отримало право на серійне виробництво 2000 таких вагонів.

  Фото: КВБЗ

  Крім того, КВБЗ зазначає, що новим напрямком діяльності в освоєнні перспективної продукції вважається створення приміського електропоїзда, в розробку якого найближчим часом планується інвестувати близько 200 млн гривень.

  Аналізуючи роботу вагонобудівних і вагоноремонтних заводів країн СНД, на підприємстві відзначили, що в першому кварталі відзначається тенденція поступового зростання випуску вантажних вагонів — за цей період в цілому реалізовано 21,666 тисяч вагонів, і з 51 підприємства КВБЗ займає п’яте місце з часткою 5,84%. На ринку транспорту соціального призначення СНД частка КВБЗ склала 0,63%.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Завод на Полтавщині розпочав будівництво нової лінії для виробництва кормових добавок

  Глобинський переробний завод розпочав будівництво нової технологічної лінії. На ній виготовлятимуть соєвий протеїновий концентрат, який використовують як...

  У Коломиї відроджують виробництво екскаваторів

  Коломийська міська рада планує закупити для комунальних підприємств екскаватори «Карпатець».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на інтернет-ресурс газети "Галичина".

  «Укроборонпром» підписав угоду з Babcock для розвитку Військово-морських сил України

  Державний концерн «Укроборонпром» підписав угоду про співпрацю з міжнародною групою компаній Babcock International щодо розширення спроможностей Військово-Морських Сил України.

  “Ізюмський приладобудівний завод” модернізував оптико-прицільну станцію ОПСН-І

  На державному підприємстві "Ізюмський приладобудівний завод" модернізували високоточну оптико-прицільну станцію наведення (ОПСН-І).Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Крила.

  Цього року ЗСУ проводять випробування кількох нових зразків командно-штабних машин та станцій зв’язку

  Цього року цілий ряд нових зразків систем та техніки зв'язку почнуть випробування для подальшого прийняття на озброєння Збройних сил України.

  Наступного року у Вінниці розпочнеться спорудження другої черги заводу з виробництва холодильного обладнання (фото)

  Вінницьке підприємство “Green Cool” розпочне реалізацію другої черги вже наступного року. Це дозволить розширити виробничі площі на чверть та збільшити випуск продукції.

  Мотор Січ та турецька Baykar Makina підписали угоду про співпрацю

  Провідні компанії авіаційної сфери України та Туреччини – Мотор Січ та Baykar Makina - підписали угоду про співпрацю.Передає Національний...

  Україна посідає десяте місце у світовому виробництві чавуну

  У січні-серпні 2021 року Україна виплавила 14,48 млн тонн чавуну, що робить її десятою у світовому рейтингу виробників цієї продукції.

  Зараз читають

  Київське підприємство виготовило кранове обладнання для авіаційних ангарів ДСНС (відео)

  Київський завод підіймально-транспортного устаткування виготовив спеціальний підвісний кран для нових ангарів на аеродромі ДСНС України у місті...

  У Миколаєві відремонтували рейдовий тральщик для ВМС України (фото)

  Після завершення ремонту на Миколаївському суднобудівному заводі до пункту постійного базування вийшов рейдовий тральник «Геничеськ» ВМС України.

  Українські танки Т-80 провели стрільби за межі видимості з допомогою БПЛА “Фурія”

  Збройні Сили України на одному із полігонів у Рівненській області проводять конкурс на найкращий танковий екіпаж серед усіх родів...

  “Укравтодор” встановлює системи зважування в русі на Варварівському мосту в Миколаєві

  У Миколаєві на Варварівському мосту через річку Південний Буг встановлюють автоматичну систему зважування в русі.