9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 28 Січня, 2022

Кременчук отримав всі 40 тролейбусів «Богдан» згідно з умовами договору

ДП «Автоскладальний завод №1» АТ «АК «Богдан Моторс» відвантажило місту Кременчук останні три нові гранатові тролейбуси Богдан із замовленою партії 40 одиниць.

«Автоскладальний завод №1» в повному обсязі виконав умови та забезпечив відвантаження тролейбусів в зазначені договорами терміни. Ці тролейбуси стали справжнім подарунком від заводу жителям Кременчука до Нового року та Різдва. В цілому, згідно з підписаною угодою між ДП «АСЗ №1» АТ «АК «Богдан Моторс» та КП «Кременчуцьке тролейбусне управління» та тендерною документацією, місто Кременчук отримав 35 тролейбусів Богдан Т70117 і 5 Богдан Т90117.

Тролейбуси виробництва компанії «Богдан-Моторс» для Кременчука придбані в рамках проекту «Міський громадський транспорт в Україні», який фінансується за рахунок коштів Європейського банку реконструкції та розвитку і Європейського інвестиційного банку.

Варто зазначити, що кожен тролейбус в порівнянні з тими транспортними засобами, які вже працюють на тролейбусних лініях міста Кременчук, набагато більш енергоефективний, забезпечені сучасними засобами комунікацій – Wi-Fi-зв’язком і GPS-навігаторами, укомплектовані зручними відкидними сидіннями, розраховані для перевезення людей з обмеженими фізичними можливостями та слабозорих, мають майданчики для перевезення дитячих колясок і оснащені відеокамерами та відеореєстраторами. Згідно з умовами договору, всі тролейбуси були поставлені «Богдан Моторс» з додатковим обладнанням та документацією, а для персоналу комунального підприємства було проведено навчання на тему обслуговування і ремонту тролейбусів.

Важливо відзначити, що нові тролейбуси не тільки споживають на 40% менше електроенергії, а й мають до 1 км запасу автономного ходу, що дозволяє з’єднати ділянки дороги, на яких відсутня контактна мережа.

У наступному році «Кременчуцьке тролейбусне управління» має намір замовити ще 10 нових тролейбусів. Ними також можуть стати тролейбуси марки «Богдан».

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають