9.5 C
Alba Iulia
Середа, 1 Грудня, 2021

Кременчуцький завод комунальної техніки виготовив партію снігоочисних машин (фото)

Кременчуцький Завод комунальної техніки «АЛЬФАТЕКС» завершує виготовлення партії з 15 машин для очищення доріг від снігу. Техніка була виготовлена на базі самоскидів КрАЗ.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Starter Media.

Машина дорожня комбінована (піскорозкидач) застосовується для розкидання сипучих інертних матеріалів і протиожеледних реагентів, а також очищення доріг від снігу.Місткість кузова самоскиду — 12 куб.м Місткість бункеру для піску — 8,5 куб.м. Техніка обладнана снігоочисним гідравлічним відвалом, ширина робочої зони якого сягає 2,7-3 метри. Ширина посипання реагентами — від 3 до 12 метрів. За допомогою універсальної монтажної плити, яка встановлена на передньому бампері автомобіля, відвал легко монтується. Управління поворотом відвала та його підйом-опускання здійснюється з кабіни водія.

Устаткування для зимового обслуговування в Україні, враховуючи особливості клімату, користується величезним попитом. Наразі чимало комунальних служб замовляють техніку, яка необхідна для нормалізації руху та запобігання ожеледиці в зимовий час, наприклад піскорозкидальні машини. Тому наш завод зараз працює на повну потужність, – розповів Директор Кременчуцького Заводу комунальної техніки «АЛЬФАТЕКС» Микола Корецький

Наразі на підприємстві працюють над відвантаженням уже готової партії машин. Дві одиниці техніки вже прибули до автомобільного парку замовника, тринадцять — установлюються на самоскиди та проходять передпродажну підготовку.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають