9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 30 Червня, 2022

Кременчуцький автозавод виконав замовлення для Біланівського гірничозбагачувального комбінату (фото)

Відвантажено автомобіль-самоскид КрАЗ-7133С4, на який український виробник навісного обладнання — «Завод Кобзаренка», встановить відвал гідравлічний, призначений для підгортання снігу. Аналогічні зразки КрАЗ-7133С4 уже працюють на БГЗК, відгуки про їх роботу — позитивні.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на прес-службу ПАТ “АвтоКрАЗ”.

КрАЗ-7133С4 призначений для перевезення сипучих і навалочних вантажів усіма видами доріг. Вантажопідйомність дозволяє перевозити до 26 тонн. Основне призначення — експлуатація в кар’єрах, на розробках родовищ корисних копалин, дорожньому та промисловому будівництвах, транспортуванні сипучих та навалочних вантажів.

КрАЗ-7133С4 використовують цілорічно для перевезення різноманітних вантажів, під час прибирання снігу.

Автомобіль — самоскид КрАЗ-7133С4, колісної формули 8×4, двигун WP12 (Євро-5, потужність 430 к.с.), обсяг платформи — 20 м куб.; кабіна безкапотного типу, двомісна, з кондиціонером. Гальмівна система обладнана АБС. У кабіні є все необхідне для комфортної роботи: рульовий механізм інтегрального типу з додатковим силовим циліндром, функціональна панель приладів та інші додаткові опції, направлені на зменшення втомлюваності водія, збільшення рівня безпеки, зокрема, монітор камери заднього виду.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають