9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 6 Жовтня, 2022

«Кредмаш» за п’ять місяців реалізував 24 асфальтозмішувальних установки

blankКременчуцький завод дорожніх машин в 2017 році працює стабільно при максимальному завантаженні виробництва.

«Кредмаш» до жовтня сформував «портфель замовлень» і працює стабільно. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на «Кременчуцька газета».

Про це повідомляє прес-служба підприємства. За їхніми даними, за п’ять місяців відвантажено 24 асфальтозмішувальних установки, серед яких більшість (65%) складають установки продуктивністю 110 і 160т/г.

При цьому на підприємстві відзначають, що «Кредмаш» освоїв випуск нового покоління асфальтозмішувальних установок, виготовлених відповідно до вимог стандартів Євросоюзу, які починають користуватися все більшим попитом серед дорожників України та країн СНД – з початку року відвантажено 6 таких установки. Відвантаження продукції здійснюється як залізничним, так і автомобільним транспортом.

У червні планується відвантажити ще 6-7 асфальтозмішувальних установок, а «портфель замовлень» ПАТ «Кредмаш» сформував вже до жовтня поточного року. Завод виготовляє та реалізовує широкий спектр запасних частин як через регіональних представників (дилерів), так і за прямими договорами зі споживачами на суму близько 1,0 млн. Доларів США в місяць.

Великим попитом користується машинка закаточна напівавтоматична, щомісячний випуск якої досяг 80 000 штук.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають