9.5 C
Alba Iulia
Субота, 24 Липня, 2021

“Кредмаш” у 2017 році збільшив реалізацію продукції більш ніж в 1,5 рази

 • ПрАТ “Кременчуцький завод дорожніх машин” (“Кредмаш”, Полтавська обл.) В 2017 році випустив і реалізував 49 асфальтозмішувальних установок, тоді як у 2016 році реалізовано 32 асфальто- і грунтозмішувальні установок і випущені 31 одиниця (в тому числі 6 Грунтозмішувальні).

  Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Інтерфакс-Україна.

  2017-й рік дійсно увійде в історію як рік надзвичайного підйому. Давно ми не працювали так напружено і мали замовлення на два квартали вперед, – коментує підсумки року начальник управління зовнішньоекономічних зв’язків та реалізації Володимир Пономаренко.

  За його словами, зростання продажів сприяв новий модельний ряд установок КДМ206, КДМ208 і КДМ209, що вийшли на міжнародний ринок, а установки КДМ207 і КДМ205 спроектовані та чекають замовника.

  Тепер ми маємо весь модельний ряд установок, пропонуючи продуктивність обладнання від 60 до 200 тонн суміші на годину, – зазначає Пономаренко.

  Він також повідомив, що в цьому році “Кредмаш” став учасником системи ProZorro, де виграв два аукціони на поставку асфальтозмішувачів в Суми та Кременчук.

  Пономаренко також констатував, що вперше за багато років змінилося співвідношення реалізації продукції “Кредмашу” за кордоном і в Україні – у 2016-2017 роках в Україні продано вдвічі більше асфальтозмішувачів.

  Серед конкурентних переваг установок “Кредмашу” він зазначає цінову перевагу (при рівних експлуатаційних характеристиках установки в 1,5-2 рази дешевше) при рівному відомим виробникам як, а також швидке виготовлення, монтаж, навчання персоналу, модернізація старих установок (що зараз дуже актуально).

  У поточному році “Кредмаш” також активно представляв комунальну техніку – зразки регенератора асфальту РА-802 і міні-гудронатора КДМ337 – на виставках в області.

  У зв’язку з переходом місцевих доріг під опіку облдержадміністрацій і на цю галузь спрямовується фінансування, ми сподіваємося активно просувати свою продукцію місцевим громадам, брати участь в тендерах на її закупівлю, – сказав начальник управління.

  “Кредмаш” спеціалізується на розробці й виготовленні асфальтозмішувальних установок, запасних частин до будівельної та дорожньої техніки, автоцистерн, автобітумовози, чавунного і сталевого литва, товарів народного споживання.

  У 2016 році підприємство збільшило чистий дохід на 16,2% до 2015 року, до 513,61 млн грн, а чистий прибуток зріс на 77%, до 51,43 млн грн. На експорт було поставлено майже 46% продукції.

  На поточний рік підприємство спочатку запланував випуск 38 асфальто- і грунтозмішувальні установок.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Основний український завод з ремонту зенітних комплексів вийшов у прибуток

  Балаклійський ремонтний завод, який ремонтує зенітні комплекси 9К33 «Оса», 2К12 «Куб», 9К330 «Тор», 2К22 «Тунгуска», ЗСУ-23-4 «Шилка»...

  Перший зібраний в Одесі гелікоптер SW-205 покажуть 16 серпня

  Перший зібраний в Одесі на місцевому авіаремонтному заводі цивільний «Ірокез» – гелікоптер SW-205, обіцяють показати 16 серпня.Про це...

  Сили спеціальних операцій оснастять новими бронежилетами українського виробництва

  Військовослужбовці Сил спеціальних операцій ЗСУ отримають бронежилети нового зразка. Відповідні вимоги до цієї амуніції вже розроблені в Міністерстві оборони України.

  До України прибув п’ятий гелікоптер H145 для Національної поліції

  П’ятий гелікоптер H145 для Національної поліції у середу, 21 липня, прибув до України.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  Державний науково-дослідний інститут авіації розглядає можливість локалізації радянських винищувачів в Україні

  У Державному науково-дослідному інституті (ДНДІ) авіації розглядають локалізацію радянських винищувачів в Україні.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  У Збройних силах відкрили школи підготовки фахівців радіоелектронної боротьби та розвідки

  У навчальних центрах Збройних Сил України відкрито нові школи підготовки кваліфікованих фахівців – радіоелектронної боротьби та радіоелектронної розвідки.Передає Національний...

  Укрзалізниця у першому півріччі перевезла 23 мільйони тонн мінбудматеріалів

  "Укрзалізниця" за перше півріччя 2021 року перевезла залізницею у внутрішньому сполученні майже 23,3 мільйонам тонн мінбудматеріалів, що на 21,5% перевищує аналогічний показник...

  З аеропорту Ужгорода виконали перший міжнародний рейс

  Аеропорт Ужгород обслужив перший міжнародний рейс з моменту відновлення роботи аеропорту.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

  Зараз читають

  Центральний ГЗК розпочав виробляти сировину для переходу на “зелену” металургію

  Україна має великий потенціал у питанні декарбонізації металургійної галузі, особливо після переходу на нові технології, такі як...

  З початку року морські порти України перевалили 66 мільйонів тонн вантажів

  Портові оператори в морських портах України протягом січня-червня 2021 року обробили 66,1 мільйона тонн вантажів, що на...

  Український «Руслан» доставив до Афганістану французькі радари Thales

  Український транспортний літак Ан-124 «Руслан» авіакомпанії «Авіалінії Антонова» доставив у Афганістан радари французької компанії Thales.

  Пошуково-рятувальна служба відновить власний плавучий причал

  Морська пошуково-рятувальна служба відновить плавучий причал для власних суден.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.