9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 16 Квітня, 2021

“Кредмаш” у 2017 році збільшив реалізацію продукції більш ніж в 1,5 рази

 • ПрАТ “Кременчуцький завод дорожніх машин” (“Кредмаш”, Полтавська обл.) В 2017 році випустив і реалізував 49 асфальтозмішувальних установок, тоді як у 2016 році реалізовано 32 асфальто- і грунтозмішувальні установок і випущені 31 одиниця (в тому числі 6 Грунтозмішувальні).

  Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Інтерфакс-Україна.

  2017-й рік дійсно увійде в історію як рік надзвичайного підйому. Давно ми не працювали так напружено і мали замовлення на два квартали вперед, – коментує підсумки року начальник управління зовнішньоекономічних зв’язків та реалізації Володимир Пономаренко.

  За його словами, зростання продажів сприяв новий модельний ряд установок КДМ206, КДМ208 і КДМ209, що вийшли на міжнародний ринок, а установки КДМ207 і КДМ205 спроектовані та чекають замовника.

  Тепер ми маємо весь модельний ряд установок, пропонуючи продуктивність обладнання від 60 до 200 тонн суміші на годину, – зазначає Пономаренко.

  Він також повідомив, що в цьому році “Кредмаш” став учасником системи ProZorro, де виграв два аукціони на поставку асфальтозмішувачів в Суми та Кременчук.

  Пономаренко також констатував, що вперше за багато років змінилося співвідношення реалізації продукції “Кредмашу” за кордоном і в Україні – у 2016-2017 роках в Україні продано вдвічі більше асфальтозмішувачів.

  Серед конкурентних переваг установок “Кредмашу” він зазначає цінову перевагу (при рівних експлуатаційних характеристиках установки в 1,5-2 рази дешевше) при рівному відомим виробникам як, а також швидке виготовлення, монтаж, навчання персоналу, модернізація старих установок (що зараз дуже актуально).

  У поточному році “Кредмаш” також активно представляв комунальну техніку – зразки регенератора асфальту РА-802 і міні-гудронатора КДМ337 – на виставках в області.

  У зв’язку з переходом місцевих доріг під опіку облдержадміністрацій і на цю галузь спрямовується фінансування, ми сподіваємося активно просувати свою продукцію місцевим громадам, брати участь в тендерах на її закупівлю, – сказав начальник управління.

  “Кредмаш” спеціалізується на розробці й виготовленні асфальтозмішувальних установок, запасних частин до будівельної та дорожньої техніки, автоцистерн, автобітумовози, чавунного і сталевого литва, товарів народного споживання.

  У 2016 році підприємство збільшило чистий дохід на 16,2% до 2015 року, до 513,61 млн грн, а чистий прибуток зріс на 77%, до 51,43 млн грн. На експорт було поставлено майже 46% продукції.

  На поточний рік підприємство спочатку запланував випуск 38 асфальто- і грунтозмішувальні установок.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Кабмін планує демілітаризувати Миколаївський суднобудівний завод

  У Кабінеті міністрів України готуються документи для демілітаризації Миколаївського суднобудівного заводу, який входить до складу ДК "Укроборонпром".

  “Авіалінії Антонова” доставили 80 тонн автомобільних запчастин з Азії до США

  Авіакомпанії "Авіалінії Антонова" на літаку Ан-124 "Руслан" перевезли з Індонезії та В'єтнаму в США 80 тонн автомобільних запчастин.Передає Національний...

  НВО «Практика» розробляє новий бронеавтомобіль «Козак-7 (відео)

  Науково-виробниче об'єднання «Практика» веде процес розробки та виготовлення нової багатофункціональної швидкої броньованої платформи «Козак-7».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на...

  “Еталон” виграв тендер на постачання шкільних автобусів до Дніпропетровської та Чернівецької областей

  Парк шкільних автобусів Дніпропетровської та Чернівецької областей поповниться українськими автобусами марки "Еталон".Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

  Українське Дунайське пароплавство модернізовуватиме буксири новими гібридними двигунами

  ПрАТ "Українське Дунайське пароплавство" (УДП) і Англо-Бельгійська корпорація (ABC) під егідою посольства Бельгії в Україні підписали лист про наміри щодо сприяння процесу...

  Україна домовляється з Азербайджаном про зняття обмежень на кількість авіарейсів

  Азербайджан повідомив про готовність зняти обмеження за кількістю авіарейсів і позитивно розглянути запит Державіаслужби України, - за підсумками переговорів міністра інфраструктури Владислава...

  “Укравтодор” проводить ремонт найстарішого мосту в Харківській області (фото)

  На Харківщині стартували роботи з реконструкції та ремонту найстарішого мосту в області.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

  Крюківський вагонобудівний завод вивів на випробування другий дизель-поїзд ДПКр-3 (фото)

  На Південній залізниці проходять випробування нового дизель-поїзда Крюківського вагонобудівного заводу ДПКр-3-002.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС. Уточнюється, що тестові...

  Зараз читають

  Кабмін планує демілітаризувати Миколаївський суднобудівний завод

  У Кабінеті міністрів України готуються документи для демілітаризації Миколаївського суднобудівного заводу, який входить до складу ДК "Укроборонпром".

  «Океан» розпочав роботи зі створення нового затвору для найбільшого в Україні сухого доку (фото)

  Суднобудівний завод «Океан» розпочав роботи зі створення нового затвору сухого доку, який є найбільшим на материковій частині...

  Українська компанія розвиває доставлення вантажів з країн Європи до низки дніпровських портів

  Судноплавна компанія Argo Shipping, на додачу до виконання ряду рейсів до Європейських країн, планує здійснювати рейси з...

  НВО «Практика» розробляє новий бронеавтомобіль «Козак-7 (відео)

  Науково-виробниче об'єднання «Практика» веде процес розробки та виготовлення нової багатофункціональної швидкої броньованої платформи «Козак-7».