9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 5 Грудня, 2022

“Кредмаш” у 2017 році збільшив реалізацію продукції більш ніж в 1,5 рази

ПрАТ “Кременчуцький завод дорожніх машин” (“Кредмаш”, Полтавська обл.) В 2017 році випустив і реалізував 49 асфальтозмішувальних установок, тоді як у 2016 році реалізовано 32 асфальто- і грунтозмішувальні установок і випущені 31 одиниця (в тому числі 6 Грунтозмішувальні).

Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Інтерфакс-Україна.

2017-й рік дійсно увійде в історію як рік надзвичайного підйому. Давно ми не працювали так напружено і мали замовлення на два квартали вперед, – коментує підсумки року начальник управління зовнішньоекономічних зв’язків та реалізації Володимир Пономаренко.

За його словами, зростання продажів сприяв новий модельний ряд установок КДМ206, КДМ208 і КДМ209, що вийшли на міжнародний ринок, а установки КДМ207 і КДМ205 спроектовані та чекають замовника.

Тепер ми маємо весь модельний ряд установок, пропонуючи продуктивність обладнання від 60 до 200 тонн суміші на годину, – зазначає Пономаренко.

Він також повідомив, що в цьому році “Кредмаш” став учасником системи ProZorro, де виграв два аукціони на поставку асфальтозмішувачів в Суми та Кременчук.

Пономаренко також констатував, що вперше за багато років змінилося співвідношення реалізації продукції “Кредмашу” за кордоном і в Україні – у 2016-2017 роках в Україні продано вдвічі більше асфальтозмішувачів.

Серед конкурентних переваг установок “Кредмашу” він зазначає цінову перевагу (при рівних експлуатаційних характеристиках установки в 1,5-2 рази дешевше) при рівному відомим виробникам як, а також швидке виготовлення, монтаж, навчання персоналу, модернізація старих установок (що зараз дуже актуально).

У поточному році “Кредмаш” також активно представляв комунальну техніку – зразки регенератора асфальту РА-802 і міні-гудронатора КДМ337 – на виставках в області.

У зв’язку з переходом місцевих доріг під опіку облдержадміністрацій і на цю галузь спрямовується фінансування, ми сподіваємося активно просувати свою продукцію місцевим громадам, брати участь в тендерах на її закупівлю, – сказав начальник управління.

“Кредмаш” спеціалізується на розробці й виготовленні асфальтозмішувальних установок, запасних частин до будівельної та дорожньої техніки, автоцистерн, автобітумовози, чавунного і сталевого литва, товарів народного споживання.

У 2016 році підприємство збільшило чистий дохід на 16,2% до 2015 року, до 513,61 млн грн, а чистий прибуток зріс на 77%, до 51,43 млн грн. На експорт було поставлено майже 46% продукції.

На поточний рік підприємство спочатку запланував випуск 38 асфальто- і грунтозмішувальні установок.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають