9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 12 Квітня, 2021

«КрАЗ» випробував новий чотирьохконтурний клапан Полтавського автоагрегатного заводу

 • Полтавський автоагрегатний завод, підприємство групи «КрАЗ», що постачає Кременчуцькому автозаводу гальмівну апаратуру, освоює новий вид продукції.

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на прес-службу підприємства.

  Зокрема мова йде про блок підготовки повітря виробництва «ПААЗ», що складається з осушувача та чотирьохконтурного клапана.

  Полтавчани запропонували нову конструкцію клапану, бо попередній час від часу мав нарікання. З приводу цього питання нещодавно на «КрАЗ» відбувся візит начальника бюро випробувальної лабораторії «ПААЗу» І. Шушунова та консультанта перспективного проектування і маркетингу С. Зеленського. Разом із фахівцями автозаводу в експериментальному цеху новий чотирьохконтурний клапан встановили на  повнопривідний КрАЗ-6322 із двигуном Євро-6, щоб перевірити заявлені  характеристики. Після цього випробувальний цех автозаводу провів ходові та експлуатаційні випробування машини.

  Блок підготовки повітря встановлюється в пневматичних гальмівних системах для очищення повітря, що поступає від повітряного компресора, та забезпечує підготовку повітря, у тому числі його осушення, регулювання робочого тиску в гальмівній системі та захист за контурами. Осушувач повітря та багатоконтурний захисний клапан з’єднані в один прилад.  Випробування нового клапану продемонстрували, наскільки вдала його конструкція та відповідність параметрів усім технічним вимогам.

  Представники «ПААЗу» заявляють, що новий чотирьохконтурний клапан відповідає усім сучасним вимогам, забезпечує робочу якість гальмівної системи. У ньому враховані всі вимоги до безпечної експлуатації автомобіля.  Клапан призначений для розділення пневматичної системи на два контури робочої гальмівної системи: контур стояночної гальмівної системи та контур споживачів. А також для автоматичного відключення одного з контурів у випадку порушення його герметичності, збереження запасу стисненого повітря в контурах, що непошкоджені, або у всіх контурах під час обриву живильної магістралі. Відмінність від клапана старого зразка – виготовлення частин корпусних деталей із металу, замість пластикових на старому зразку. Для наших умов  цей варіант більш придатний, бо слугує підвищенню рівня безпеки руху.

  Наразі випробування клапана нової конструкції  завершилися з позитивними результатами.   Висновки протоколу випробувань свідчать, що новий чотирьох контурний  клапан «ПААЗу» повністю відповідає правилам ЄЕК ООН  №13.11.

  І «КрАЗ» і «ПААЗ» розраховують, що позитивні результати комплексу випробувань нового клапану дозволять швидко ввести новий продукт в серійне виробництво на заводі-виробнику та застосувати при складанні серійних та перспективних автомобілів КрАЗ. 


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  “Західний контейнерний термінал” у Тернополі почав відправляти контейнерні поїзди до Польщі

  "Західний контейнерний термінал", який розташований в Тернополі, у 2021 році налагодив регулярне сполучення з польською інтермодальною мережею.

  ДТЕК використовує дрон-кулю для інспекції виробництва

  В результаті співпраці Innovation DTEK, ДТЕК Енерго і DroneUA, захищений дрон Elios 2, вироблений швейцарською компанією Flyability, був успішно протестований і введений...

  “Укроборонпром” працює над створенням керованих снарядів 155-мм з дальністю 50 кілометрів

  В України продовжують розвивати тематику керованих боєприпасів в рамках програми "Квітник"/"Барвінок". Про амбітні плани з розвитку боєприпасної галузі Концерну розповів директор Дивізіону...

  Міноборони отримає літак Ан-148 від “Антонова” та гелікоптер Мі-8

  Літак Ан-148-100В та гелікоптер Мі-8МТВ-1 зі складу Державного авіаційного підприємства "Україна" (підпорядкована ДУСі) передають у розпорядження Міністерству оборони України.

  Заводі «Океан» прийняв на ремонт черговий суховантаж (фото)

  У Миколаєві 8 квітня на Суднобудівному заводі «Океан» стало для проходження ремонту судно SOLKA 2.Передає Національний Промисловий Портал з...

  “Укравтодор” розпочав ремонт автодороги на території Чорнобильської зони (фото)

  У Чорнобильській зоні стартували ремонтні роботи на 40 кілометровій ділянці дороги між КПП "Дитятки" і КПП "Прип'ять" та під'їзду до ЧАЕС.

  П’ятий екіпаж катера Island готовий до відправки на навчання у США

  П’ятий екіпаж патрульного катеру Island готовий до виряджання у США на навчання.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Виділено кошти на реконструкцію та розбудову пунктів пропуску на Закарпатті

  Закарпатська область отримає кошти на реконструкцію старих та будівництво нових пунктів пропуску на Українському кордоні з державами Європейського Союзу.

  Зараз читають

  “Укравтодорі” представив трирічний план трансформації за європейським зразком

  Глава "Укравтодору" Олександр Кубрак представив в ДП "ДерждорНДІ" план трансформації на 2021-2023 роки.Передає Національний...

  “Електроважмаш” після сертифікації братиме участь в тендерах “Укрзалізниці” на ремонт та модернізацію локомотивів

  ДП "Електроважмаш" в середині квітня отримає сертифікат, який дозволить підприємству брати участь в тендерах "Укрзалізниці".

  Розпочалась реконструкція автомобільного мосту через Північно-Кримський канал на автодорозі Р-47

  У Херсонській області "Укравтодор" розпочав реконструкцію 60-річного 111-метрового мосту, який забезпечує рух автомобільного транспорту через Північно-Кримський канал...

  “Сільпо” розпочало доставляти продукти за допомогою літаків

  Мережа "Сільпо" розпочала пілотний проєкт з доставлення замовлень літаками в невеликі населені пункти, де не працюють логістичні...