9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 28 Січня, 2022

КрАЗ виконав замовлення для ООН (фото)

«АвтоКрАЗ» виконав чергове замовлення для свого іноземного клієнта із виготовлення партії автомобілів КрАЗ різних моделей. Наразі машини готуються до відвантаження в одну з країн Південно-Східної Азії.

Повідомляє Національний Промисловий Портал з посиланням на прес-службу підприємства.

Замовлені за зовнішньоекономічним контрактом –  повнопривідні бортові та шасі КрАЗ -5233 (4х4) та  шасі КрАЗ-65053  (6х4).

Всі вантажівки з моторами потужністю 380 к.с. На вимогу замовника,  який добре знає автомобілі КрАЗ, партія виконана в стандартній для серійних моделей комплектації.

Автомобілі пофарбовані в білий колір, бо будуть направлені на допомогу миротворчому контингенту ООН. Бортові машини разом з шасі, на які партнер з-за кордону встановить різні спецнадбудови – АПЗ, цистерни для питної води, сміттєзбирачі та ін., будуть працювати в звичайних для себе екстремальних дорожніх та природно-кліматичних умовах. Саме в них витривалі та прості в експлуатації КрАЗи в повній мірі розкриють свої технічні можливості.

Місії та підрозділи ООН по всьому світу регулярно з’являються у переліку користувачів техніки ПрАТ «АвтоКрАЗ». Хоча наразі це не найбільший контрагент продукції КрАЗ за кількістю замовлених одиниць, проте дуже статусний та респектний, до роботи з яким компанія завжди відноситься з особливою увагою. Кременчуцький автозавод розуміє, що його продукція – вантажівки КрАЗ та спецтехніка на їх базі, вносить вагомий внесок у діяльність найголовнішої міжнародної організації в світі. Бути зареєстрованим постачальником ООН, яким є торгова марка «КрАЗ» – престижний статус, що визнається у всьому світі. 

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають