9.5 C
Alba Iulia
Субота, 4 Грудня, 2021

КрАЗ виконав чергове замовлення для Північного ГЗК (фото)

Завод КраЗ відвантажив на Північний ГЗК автоцистерну “АЦ-10” на базі повнопривідного шасі КрАЗ-6322.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на офіційну facebook-сторінку АвтоКрАЗ.

Завод КрАЗ співпрацює з Північним ГЗК вже тривалий термін і ось цього разу гірничо-збагачувальний комбінат отримав для перевезення та тимчасового зберігання технічної води цистерну АЦ-10, що базується на повнопривідному автомобільному шасі – 6322 (6х6) із двигуном Євро-5. Автоцистерна забезпечує перевезення та тимчасове зберігання технічної води, верхнє наливання продуктів через заливну горловину, гравітаційний злив.

Автомобіль-шасі КрАЗ-6322 підвищеної прохідності призначений для монтажу установок промислового призначення і технологічного обладнання, експлуатації дорогами всіх категорій та бездоріжжю. Виготовлення самої цистерни здійснювалося на вітчизняному підприємстві ТОВ «Еверласт». Матеріал односекційної цистерни – конструкційна низьколегована сталь, товщина стінки – 4 мм.

ПрАТ «АвтоКрАЗ» систематично постачає продукцію вітчизняним ГЗК, зокрема: вахтові машини, автопаливозаправники, автоцистерни, бортові вантажівки. Спецтранспорт на базі КрАЗу використовується для перевезення гірників територією підприємств та до місць видобутку, для доставки палива, технічної та питної води, ліквідації пожеж тощо.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають