9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 24 Березня, 2023

КрАЗ виконав чергове замовлення для підприємства «Азнафтомаш»

ПАТ “АвтоКрАЗ” виконало чергове замовлення на шасі КрАЗ-7140Н6 для ВАТ «Азнафтомаш».

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на прес-службу підприємства.

ВАТ «Азнафтомаш» (Азербайджан) — багаторічний партнер «АвтоКрАЗу», який використовує КрАЗи у якості носія для важких підйомних бурових установок. Це підприємство — виробник різного нафтогазового устаткування, підйомних агрегатів, спеціальної техніки та інструментів для нафтогазової галузі.

Автомобіль-шасі КрАЗ-7140Н6 колісної формули 8×6 призначений для монтажу установок промислового призначення та технологічного обладнання, для експлуатації дорогами всіх категорій та бездоріжжям. Шасі агрегатовано 375-сильним дизельним двигуном Євро-5 із механічною дводіапазонною 9-ступеневою КЗП, сухим однодисковим зчепленням та АБС. Рульовий механізм — інтегрального типу з вбудованим гідропідсилювачем. Кабіна автомобіля — капотна, тримісна.

КрАЗ-7140Н6 має збільшену вантажопідйомність (понад 30 т), що стало визначальним при виборі нафтовиками бази для бурової установки УП-100/125, що призначена для обслуговування газових та нафтових свердловин. Випробування першої поставленої партії автомобільних шасі КрАЗ-7140Н6 пройшло з успіхом і продемонструвало позитивні результати. Тому в «Азнафтомаші» було вирішено продовжити співробітництво та замовити чергову партію унікальних восьмиколісних КрАЗів.

Азербайджанські партнери цінують КрАЗи за високу вантажопідйомність, надійність конструкції, простоту обслуговування та ремонтопридатність.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають