9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 5 Лютого, 2023

КрАЗ виготовив партію бортових вантажівок для українських металургів (фото)

З Кременчуцького автозаводу до споживача вирушила остання одиниця з партії автомобілів КрАЗ-65053, виготовлених згідно умов українського контрагента.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на прес-службу підприємства.

Цим відвантаженням «КрАЗ» завершив виконання контракту, укладеного з найбільшим в Україні металургійним комбінатом.

Бортові машини КрАЗ-65053 (6х4), вантажопідйомністю 17 тонн, будуть залучені для забезпечення технологій виробництва меткомбінату, а також доставлення обладнання, запасних частин та інструменту до місця проведення ремонтних робіт. Комплектація машин — стандартна. З додаткових опцій: в кабіні водія — додатковий обігрівач і паски безпеки, у гальмівній системі — АБС.

Внутрішньому і зовнішньому ринкам український виробник пропонує широку лінійку бортових вантажівок КрАЗ різного класу вантажопідйомності, колісних формул і компонувальних рішень. Ці машини є універсальними трудівниками, які перевозять до 20 тонн вантажу, ремонтні бригади та обслуговуючий персонал, буксирують причепи повною масою до 30 тонн. Створені на базі бортових автомобілів КрАЗ спеціалізовані універсальні автомобілі дуже популярні на ГЗК, меткомбінатах, в дорожній та нафтогазовій галузях. Вони можуть мати чотирьохдверну кабіну, оснащуватися кондиціонером і іншими додатковими опціями, які побажає замовник.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають