9.5 C
Alba Iulia
Середа, 1 Лютого, 2023

КрАЗ виготовив шасі для установки пилоподавлювача PW-200 (фото)

Ще один новий ексклюзивний спецавтомобіль з’явиться на Полтавському ГЗК — пилоподавлювач PW-200 на базі КрАЗ-7133Н4. Монтаж унікального спецобладнання на шасі КрАЗ-7133Н4 здійснить ПрАТ «Епос».

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на прес-службу підприємства.

Автомобіль-шасі використають як базу під установку PW-200, що здійснюватиме гідрозрошувальні й інші водні операції, пов’язані з подачею води для розпилення. Машина використовується для зрошення, в основному, схилів і важкодоступних ділянок кар’єрів. Загальна довжина спорядженої установки — 8588мм, ємність — 20м.куб. У дію установка приводиться від валу відбору потужності, встановленому на КрАЗі, та керується гідравлічною системою. Установки призначені для знепилювання повітря від будь-яких джерел пилоутворення.

«Шасі КрАЗ-7133Н4 оптимально слугує під монтаж цієї унікальної спецустановки, — зазначають у “Епосі”, — та відповідає вимогам, потребам замовника, параметрам руху ТЗ».

КрАЗ-7133Н4, колісної формули 8×4; кабіна безкапотного типу, двомісна, з місцем для відпочинку, є кондиціонер у кабіні водія; двигун дизельний, рядний, із турбонаддувом, потужністю 400 к.с., Євро-5, захист двигуна від гравію та щебеню; коробка передач — механічна, дводіапазонна, 9-ступенева, з передпусковим підігрівачем; гальмова система з АБС.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають