9.5 C
Alba Iulia
Субота, 4 Грудня, 2021

КрАЗ виготовив на замовлення «АрселорМіттал Кривий Ріг» автоцистерну для перевезення конденсату коксового газу

В рамках виграного тендеру, об’явленого ПАТ «АрселорМіттал» (Кривий Ріг), «АвтоКрАЗ» у співдружності із одеською компанією «Еверласт» виготовив автоцистерну АЦ-10.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на прес-службу підприємства.

Навісне обладнання встановлене на шасі КрАЗ-65053 (6х4). Даний спецвиріб є абсолютно новою продукцією. Його призначення – перевезення та тимчасове зберігання конденсату коксового газу. ПАТ «АрселорМіттал» – лідер серед найбільших підприємств гірничо-металургійного комплексу України, що входить до міжнародної корпорації, замовляє техніку у ПрАТ «АвтоКрАЗ» вперше.

Шасі КрАЗ-65053, на який встановлювалася 10-кубова ємність, має стандартну комплектацію із додатковим встановленням адаптеру із фланцем на коробку відбору потужності.

До комплектації надбудови серед іншого входять: шестиметровий напірно-всмоктуючий зливний рукав у зборі з швидкороз’ємними сполуками UNIMAT, два по 6 м пенали зливного рукава, стаціонарні сходи з трапом і поручнем для доступу до горловини, захисний короб заливної горловини, дренажний трубопровід для стоку води тощо. До насосного устаткування із висотою всмоктування 6 м входять самовсмоктуючий шиберний насос Blackmer SGL (USA) із приводом від КОМ шасі через кардан та фільтр грубого очищення продукту.

Автоцистерна забезпечує верхнє наливання продуктів, через заливну горловину, гравітаційний злив, злив через насосну установку та закачування ємності власним насосом із заглиблених в землю ємностей.

Новий спільний український продукт відповідає високим стандартам якості. Автоцистерну АЦ-10 (65053) відвантажено на адресу замовника.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають