9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 9 Червня, 2023

«КрАЗ» виготовив для замовника 32-тонний автокран

32-тонний автомобільний кран КС-55729 – найпотужніший в лінійці аналогічної спецтехніки КрАЗ, відвантажено ПрАТ «АвтоКрАЗ» до Харкова, повідомляє сайт підприємства

Автокран виготовлено у рамках виграного на ProZorro тендеру, об’явленого одним із операторів енергетичної системи України. Кранова надбудова змонтована Торговою компанією «Автокрани України» на повнопривідному шасі КрАЗ-63221 (6х6). Шасі – серійне, проте мотиваційним бонусом для розвитку відношень із новим клієнтом ПрАТ «АвтоКрАЗ» додало до базової комплектації камеру заднього виду, яка значно поліпшить водієві оглядовість під час руху та проведенні робіт.

blank
Кран КС-55729 Фото: АвтоКрАЗ

Кранова надбудова включає 30-ти метрову стрілу вантажопідйомністю 32 тонни із кутом повороту 360°. Система управління крановими операціями  – стандартна, із приборами безпеки. Автомобільний кран КС-55729 (63221) призначений для виконання завантажувально-розвантажувальних та будівничо-монтажних робіт на розосереджених об’єктах як в населених пунктах, так і в умовах віддаленості від них.

Раніше АвтоКрАЗ поставив десять  25-тонних автокранів у 2017 – січень 2018 рр. найбільшому оператору газотранспортної системи України ПАТ «Укргазвидобування».

blank
Кран КС-55729 Фото: АвтоКрАЗ

При цьому дев’ять одиниць базувалися на повнопривідному шасі КрАЗ-6322 (6х6) і одна – КрАЗ-65053 (6х4). Шасі 6х6 та 6х4 із капотним компонуванням якнайкраще підходять для монтажу автокранів, що експлуатуються у важких умовах в будівельному та нафтогазовому комплексах.

Їх переваги перед аналогами: високі несуча спроможність та прохідність, стійкість, економічність, простота і надійність конструкції, велика вантажопідйомність. Капотне компонування КрАЗів полегшує доступ до обслуговування двигуна при складеній та опущеній у транспортне положення стрілі, дозволяє простіше і надійніше закріплювати гак в передній частині автомобіля.

При технічному обслуговуванні двигуна не потрібне відведення стріли крана в бік, що, на відміну від безкапотних аналогів, надає додаткові незручності водієві. Є у портфелі замовлень ПрАТ «АвтоКрАЗ» на поточний рік й виготовлення 40-тонного автокрану , який вітчизняний виробник до цього ще не виготовляв.

Останні новини:

Зараз читають