9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 29 Вересня, 2023

КрАЗ розраховує на замовлення ДСНС у 2017 році

blank
КРАЗ Н23.2 (АЦ-13-70)

Вітчизняний виробник вантажної техніки – ПАТ «АвтоКрАЗ», розраховує, що державні кошти в поточному році будуть націлені на підтримку українського виробництва, забезпечення робочими місцями українців, розвиток економіки країни.

Тим більш що Кременчуцький автозавод має усе необхідне: виробничі потужності, відпрацьовані технології, професійні кадри для забезпечення у тому числі й підрозділи ДСНС, різною сучасною ефективною спецтехнікою для гасіння пожеж та ліквідації надзвичайних ситуацій, повідомляє Національний промисловий портал.

Напередодні Нового року рятувальники Донеччини отримали 8 пожежних автомобілів, чотири з яких – автомобілі важкого типу на базі шасі КрАЗ- 65053 колісної формули 6х4. Техніка була закуплена за кошти державного бюджету за результатами проведення процедур відкритих торгів. Автомобілі використовуватимуться для гасіння пожеж, ліквідації надзвичайних ситуацій, доставки до місця події підвищеного запасу вогнегасної речовини. Техніка буде направлена рятувальникам міст Слов’янська, Лиману, Маріуполя, Дружківки та Першотравневого району, повідомляє Прораб.

На офіційному заході передачі вантажівок рятувальникам голова ДСНС М.Чечоткін наголосив, що оновлення автопарку у підрозділах ДСНС триватиме й надалі. Державним бюджетом на 2017 рік ДСНС виділено 600 млн. грн. для закупівлі пожежно-рятувальної техніки.

Зараз лінійка спецтехніки КрАЗ для гасіння пожеж, ліквідації стихійних лих, техногенних катастроф та терористичних атак представлена ​​дуже широко. Це пожежні автоцистерни, автомобілі комбінованого гасіння пожеж, піротехнічні автомобілі, аеродромні пожежні автомобілі, автокрани, ремонтно-евакуаційні автомобілі, екскаватори, САРМ тощо, базою яких послужили шасі 4х2, 4х4, 6х4, 6х6 із різними компонувальними рішеннями і комплектацією. Більш піввіковий досвід створення спецтехніки – один з чинників того, що за основними характеристиками: прохідності, обсягами перевезення води і піноутворення, можливості розміщення агрегатів із високою продуктивністю, пожежні КрАЗи – кращі в своєму класі.

Останні новини:

Зараз читають