9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 26 Жовтня, 2021

КрАЗ розраховує на замовлення ДСНС у 2017 році

 • КРАЗ Н23.2 (АЦ-13-70)

  Вітчизняний виробник вантажної техніки – ПАТ «АвтоКрАЗ», розраховує, що державні кошти в поточному році будуть націлені на підтримку українського виробництва, забезпечення робочими місцями українців, розвиток економіки країни.

  Тим більш що Кременчуцький автозавод має усе необхідне: виробничі потужності, відпрацьовані технології, професійні кадри для забезпечення у тому числі й підрозділи ДСНС, різною сучасною ефективною спецтехнікою для гасіння пожеж та ліквідації надзвичайних ситуацій, повідомляє Національний промисловий портал.

  Напередодні Нового року рятувальники Донеччини отримали 8 пожежних автомобілів, чотири з яких – автомобілі важкого типу на базі шасі КрАЗ- 65053 колісної формули 6х4. Техніка була закуплена за кошти державного бюджету за результатами проведення процедур відкритих торгів. Автомобілі використовуватимуться для гасіння пожеж, ліквідації надзвичайних ситуацій, доставки до місця події підвищеного запасу вогнегасної речовини. Техніка буде направлена рятувальникам міст Слов’янська, Лиману, Маріуполя, Дружківки та Першотравневого району, повідомляє Прораб.

  На офіційному заході передачі вантажівок рятувальникам голова ДСНС М.Чечоткін наголосив, що оновлення автопарку у підрозділах ДСНС триватиме й надалі. Державним бюджетом на 2017 рік ДСНС виділено 600 млн. грн. для закупівлі пожежно-рятувальної техніки.

  Зараз лінійка спецтехніки КрАЗ для гасіння пожеж, ліквідації стихійних лих, техногенних катастроф та терористичних атак представлена ​​дуже широко. Це пожежні автоцистерни, автомобілі комбінованого гасіння пожеж, піротехнічні автомобілі, аеродромні пожежні автомобілі, автокрани, ремонтно-евакуаційні автомобілі, екскаватори, САРМ тощо, базою яких послужили шасі 4х2, 4х4, 6х4, 6х6 із різними компонувальними рішеннями і комплектацією. Більш піввіковий досвід створення спецтехніки – один з чинників того, що за основними характеристиками: прохідності, обсягами перевезення води і піноутворення, можливості розміщення агрегатів із високою продуктивністю, пожежні КрАЗи – кращі в своєму класі.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  ЄС надав Україні 600 мільйонів євро фінансової допомоги

  Єврокомісія 25 жовтня перерахувала Україні 600 мільйонів євро макрофінансової допомоги внаслідок пандемії. Передає Національний Промисловий...

  Перша іноземна компанія отримала атестацію “Укрзалізниці” на ремонт тепловозів

  Даугавпілський локомотиворемонтний завод (Латвія) отримав дозвільні документи "Укрзалізниці" на ремонти тепловозів, ставши таким чином першим з іноземних підприємств, що пройшли подібну атестацію.

  До України прибула третя за жовтень партія озброєння з США

  До України прибула третя заключна партія додаткової міжнародної безпекової допомоги з США. Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  “Ніжинський консервний завод” модернізує виробництво

  “Ніжинський консервний завод” на Чернігівщині модернізує обладнання, зменшивши людський фактор у процесі виробництва. Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Landlord.

  У миколаївському порту відремонтують під’їзні залізничні шляхи

  Міністерство інфраструктури України опублікувало фінплан Миколаївського порту на 2022 рік. Згідно з планом, МІУ виділить на ремонт залізничних колій 9,6 млн грн.

  На фоні скорочення імпорту металопродукції збільшилась місткість ринку сталі в Україні

  В січні-вересні 2021 року українськими металургійними підприємствами вироблено 14,49 мільйона тонн металопрокату, що на 5,6% більше, ніж в аналогічному періоді минулого року.

  Харківський завод отримав нове життя після приватизації та почав виробництво зарядок для електрокарів

  Після приватизації на занедбаному заводі "Система" почали виготовляти зарядні станції для електрокарів. Компанія продає високотехнологічний продукт по всьому світу та щороку платить...

  «Мотор Січ» отримала замовлення на 25 гелікоптерів Мі-2МСБ – Богуслаєв

  Президент заводу «Мотор Січ» В’ячеслав Богуслаєв повідомив про замовлення на 25 вертольотів Мі-2МСБ. Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  Зараз читають

  Харківський завод отримав нове життя після приватизації та почав виробництво зарядок для електрокарів

  Після приватизації на занедбаному заводі "Система" почали виготовляти зарядні станції для електрокарів. Компанія продає високотехнологічний продукт по...

  КБ «Південне» відвідали представники канадської космічної компанії (фото)

  Державне підприємство «КБ «Південне» відвідала делегація з Канади та провела зустріч з представниками української ракето-космічної галузі.

  Новгород-Сіверський елеватор встановив нові зерносушарки

  На Новгород-Сіверському елеваторі встановили нові зерносушарки і газове обладнання. Про це передає Національний Промисловий Портал з...

  Як українські науковці вирощують та вивчають унікальні антарктичні рослини (фото)

  Науковці Інституту молекулярної біології і генетики (ІМБГ) Національної академії наук України в рамках віртуальної екскурсії до лабораторії відділу...