9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 9 Червня, 2023

КрАЗ представив новий сміттєвоз зі змінними контейнерами

АвтоКрАЗ представив новий сміттєвоз на базі шасі КрАЗ-6511Н4 із змінними контейнерами власного виробництва виготовлено ПрАТ «АвтоКрАЗ» для КАТП1628 м. Кременчука, повідомляє прес-служба підприємства

Спецавтомобіль здійснюватиме механізоване навантаження, транспортування та розвантаження твердих побутових, великогабаритних будівельних і побутових відходів, а також транспортування змінних кузовів різного функціонального призначення. За рахунок встановлення безкапотної кабіни має високу маневреність, що дозволяє ефективно виконувати роботи в міському циклі.

blank
Сміттєвоз на шасі КрАЗ-6511Н4 Фото: АвтоКрАЗ

До складу спецобладнання входить мультиліфтова система крюкового типу із гідравлічним краном-маніпулятором. Змінний кузов – самоскидний металевий контейнер із заднім бортом, що відчиняється.

Для більш ефективного збору ТПВ та скорочення часу сміттєвоз має два контейнера місткістю 26 м3. Для надійного закріплення кузова 15-тонний крюковий навантажувач має задні гідравлічні замки кузова.

Безпечну роботу оператора забезпечує огородження високої стійки керування краном-маніпулятором та пристрій для обмеження кута обертання крана-маніпулятора. Для зручного та безпечного підйому оператора на високу стійку керування краном-маніпулятором передбачені сходинки.

blank
Сміттєвоз на шасі КрАЗ-6511Н4 Фото: АвтоКрАЗ

Для збору контейнерів з ТВП кран-маніпулятор має три гідравлічно-висувних секції, максимальний виліт стріли 10 метрів та вантажопідйомність на максимальному вильоті 1570 кг.

blank
Сміттєвоз на шасі КрАЗ-6511Н4 Фото: АвтоКрАЗ

Додатково сміттєвоз обладнаний змінним грейферним захватом, який призначений для ліквідації стихійних звалищ, об’єм грейферного захвату 0,45 м3. Для більшої продуктивності ширина грейферного захвату 1390 мм.

Останні новини:

Зараз читають