9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 20 Січня, 2022

КрАЗ представив новий сміттєвоз зі змінними контейнерами

АвтоКрАЗ представив новий сміттєвоз на базі шасі КрАЗ-6511Н4 із змінними контейнерами власного виробництва виготовлено ПрАТ «АвтоКрАЗ» для КАТП1628 м. Кременчука, повідомляє прес-служба підприємства

Спецавтомобіль здійснюватиме механізоване навантаження, транспортування та розвантаження твердих побутових, великогабаритних будівельних і побутових відходів, а також транспортування змінних кузовів різного функціонального призначення. За рахунок встановлення безкапотної кабіни має високу маневреність, що дозволяє ефективно виконувати роботи в міському циклі.

blank
Сміттєвоз на шасі КрАЗ-6511Н4 Фото: АвтоКрАЗ

До складу спецобладнання входить мультиліфтова система крюкового типу із гідравлічним краном-маніпулятором. Змінний кузов – самоскидний металевий контейнер із заднім бортом, що відчиняється.

Для більш ефективного збору ТПВ та скорочення часу сміттєвоз має два контейнера місткістю 26 м3. Для надійного закріплення кузова 15-тонний крюковий навантажувач має задні гідравлічні замки кузова.

Безпечну роботу оператора забезпечує огородження високої стійки керування краном-маніпулятором та пристрій для обмеження кута обертання крана-маніпулятора. Для зручного та безпечного підйому оператора на високу стійку керування краном-маніпулятором передбачені сходинки.

blank
Сміттєвоз на шасі КрАЗ-6511Н4 Фото: АвтоКрАЗ

Для збору контейнерів з ТВП кран-маніпулятор має три гідравлічно-висувних секції, максимальний виліт стріли 10 метрів та вантажопідйомність на максимальному вильоті 1570 кг.

blank
Сміттєвоз на шасі КрАЗ-6511Н4 Фото: АвтоКрАЗ

Додатково сміттєвоз обладнаний змінним грейферним захватом, який призначений для ліквідації стихійних звалищ, об’єм грейферного захвату 0,45 м3. Для більшої продуктивності ширина грейферного захвату 1390 мм.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають