9.5 C
Alba Iulia
Субота, 1 Квітня, 2023

«КрАЗ» поставив нафтовикам Туркменістану свою техніку

blankПАТ «АвтоКрАЗ» відвантаженням останньої партії автомобілів-шасі закрив всі свої договірні зобов’язання за контрактом із контрагентом з Туркменістану.

Контракт був реалізований спільно з багаторічним партнером «КрАЗу» – ТОВ «Торговий дім «Ярав», замовник – одне з найбільших підприємств нафтогазової галузі. Всього, згідно з договором, нафтовикам було поставлено 30 одиниць автомобілів-шасі КрАЗ-6322. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу підприємства.

На все поставлені замовникові всюдихідні шасі 6х6 встановлюється парогенераторна пересувна установка ППУА-1600/100, призначена для відігрівання свердловин, трубопроводів, резервуарів, арматури та іншого нафтопромислового обладнання насиченою парою високого і низького тиску.

Слід зазначити, що основними споживачами українських КрАЗів в країнах СНД, як і раніше, залишаються підприємства нафтогазового комплексу, у тому числі і Республіки Туркменістан. Найбільш затребувані автомобілі-шасі колісних формул 6х6 і 6х4, які використовуються в якості бази під встановлення нафтогазового обладнання. Популярність української вантажної спецтехніки обумовлена її високими технічними і експлуатаційними якостями, прохідністю, простотою в обслуговуванні та ремонті.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають