9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 24 Січня, 2021

КрАЗ поліпшить добробут бродівської міської громади

 • Фотографію взято з сайту www.autokraz.com.ua

  У кінці минулого тижня ПАТ «АвтоКрАЗ» відвантажив на Львівщину черговий комунальний автомобіль, виготовлений  згідно виграного у 2016 році тендеру.

  Кінцеве місце призначення – Бродівська міська рада, яка закупила нову техніку в основному за кошти з екологічного фонду обласного бюджету в рамках реалізації спільної екологічної програми міста Броди та Львівської облради про це повідомляє прес-служба підприємства.

  20 січня бродівські комунальники вже встигли випробувати новий сміттєвоз, про це йдеться на сторінці міськради м. Броди в фейсбуці. Допомагав місцевим комунальникам в освоєнні нової техніки водій-випробувач, який і доставив машину із Кременчуцького автозаводу до адресату. Сміттєвоз призначений для збору твердих побутових відходів із стандартних контейнерів у кузов сміттєвоза, їх ущільнення, транспортування та механізованого розвантаження в місцях утилізації.

  Спеціалізований універсальний автомобіль-сміттєвоз базується  на двовісному  шасі автомобіля КрАЗ-5401Н2 екологічного класу Євро-5. Це – універсальне шасі із високоергономічною кабіною,  максимально уніфіковане і адаптоване під різні силові установки та спецнадбудови. Наразі воно одне із найпопулярніших серед комунальників і машзаводів країни. На аналогічних шасі вже встановлено мулососне, вакуумно-прибиральне, сміттєвозне, снігоочисне та інші обладнання для прибирання, ізотермічний фургон. Конструктивно на шасі КрАЗ-5401Н2 передбачено монтаж понад 30 спецнадбудов масою до 10 т для застосування в міському циклі.

  Шасі КрАЗ-5401Н2 – дуже маневрений, з мінімальним радіусом повороту 8,5 м.

  Спецобладнання, змонтоване на кразівському шасі,  виготовлено кременчуцькою виробничою компанією «Віва». Об’єм бункеру – 18 кубометрів, завантаження – близько 6 тонн відходів. Крім сміттєвозного, на прохання замовника, до комплектації комунального  автомобіля входить інше навісне обладнання:  відвал для прибирання снігу  із шириною оброблюваної зони проїжджої частини 3 м та змінний грейферний захват, призначений для ліквідації стихійних звалищ,  із шириною розкриття захвату грейферного ковша  1200 мм та об’ємом 0,75 м3.

  Міський голова Анатолій Белей зазначив, що востаннє сміттєвози російського виробництва «ГАЗ»  для Бродів купували у 2007 році, і ці машини постійно ламаються, тож придбання сучасної вітчизняної техніки економічно обґрунтоване у всіх площинах: запчастини, пальне,кошти з обласного бюджету тощо. Придбання сміттєвоза українського виробника –  заводу «КрАЗ» – це один із пунктів Екологічної програми міської ради  на 2016 рік, який вдалося успішно реалізувати. Він зауважив, що за умови відповідної підтримки з обласного бюджету  у 2017 році, планується придбати ще один аналогічний комунальний автомобіль.

  Розширюючи модельний ряд новою перспективною технікою, ПАТ «АвтоКрАЗ» планує забезпечити комунальні, дорожні, фермерські та агрогосподарства країни  ефективними малотоннажними спеціальними автомобілями вітчизняного виробництва.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  В Україні випробовують дрон-камікадзе «Пілум» (відео)

  Українська компанія A.Drones провела льотні випробування безпілотного літака-снаряда «Пілум».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  «Аеротехніка» поставить аеродромне обладнання авіабазі Нацгвардії

  Науково-виробниче підприємство «Аеротехніка-МЛТ» поставить аеродромне обладнання авіабазі Національної гвардії України.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.Програмно-технічний...

  Київський завод прийняв на модернізацію другий літак Ан-26 для ВМС України

  Другий транспортний літак Ан-26 для Військово-морських сил України прибув на модернізацію на «Завод 410 ЦА».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням...

  Маріупольська бригада Нацгвардії отримала нову техніку

  Маріупольська бригада оперативного призначення Національної гвардії України отримала нову автотехніку.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.На...

  Донецька залізниця відремонтувала 133 кілометри колій

  Донецька залізниця у 2020 році різними видами ремонту оновила 133,16 кілометра колії.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ШоТам.

  Польща продовжує співпрацювати з Україною для ремонту винищувачів Міг-29

  Польща співпрацює з Україною по ремонту радянських винищувачів МіГ-29 зі складу національних повітряних сил.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  “Епіцентр” інвестує понад $1,2 млрд у розвиток

  Генеральний директор групи компаній "Епіцентр К" Петро Михайлишин повідомив, що у наступні два роки компанія запланувала вкласти $1,22 млрд у свій розвиток.

  «Антонов» готовий добудовувати літаки Ан-74 для Збройних сил без російських деталей

  Державне підприємство “Антонов” готове розпочати практичну роботу по 100% заміні матеріалів, комплектуючих та цілих агрегатів російського походження в літаках сімейства Ан-72/74 за...

  Зараз читають

  На Хмельниччині завершується спорудження першої черги олійноекстракційного заводу

  Агрохолдинг «Кернел» завершує будівництво першої черги «Старокостянтинівського олійноекстракційного заводу» на Хмельниччині. Наразі роботи на об'єкті виконані на...

  У столиці відновлюють одну з башт Київської фортеці

  У Києві триває відновлення однієї з башт Київської фортеці.Як пише Вечірній Київ, башту №4...

  На Харківщині оновили автодорогу Мерефа – Зміїв

  На Харківщині в межах програми «Велике будівництво» оновили 15,4 км дороги Т-21-01 Мерефа – Зміїв, ремонт на...

  Україна побудує новий міст через річку Дністер

  Україна профінансує будівництво моста через Дністер, який повинен стати частиною нової магістралі між Києвом і Кишиневом.