9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 31 Березня, 2023

КрАЗ передав замовнику автомобіль-зерновоз нової моделі (фото)

Автомобіль-зерновоз КрАЗ-6511С4 колісної формули 6×4 вантажопідйомністю 20 тонн отримає ТОВ «Кононовський елеватор» (група «Кернел»).

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на прес-службу ПАТ “АвтоКрАЗ”.

Автомобіль укомплектовано двигуном Євро-5 із турбонаддувом потужністю 430 к.с.; механічною, 9-ступеневою КЗП; обладнано надійною та зручною в експлуатації самоскидною зерновозною платформою виробництва ТОВ «Завод Алеко» (м. Волноваха) об’ємом 35 куб. м, розвантаження якої — бокове, на правий бік + назад; платформа складається з двох бортів, нижнього — відкривається зверху-вниз (для вивантаження зернових), верхнього — відкривається знизу-вгору — (для вивантаження силосу, гною, буряків, соломи, кукурудзи в качанах). Надійний захист і підвищене збереження вантажу в різних погодних умовах забезпечує тент, обладнаний механізмами для його розгортання та згортання. Є пневмо-електро і гідравлічні виводи під причеп та зчіпний пристрій.

Цей тип кузовів призначений для експлуатації в агрохолдингах та приватних господарствах, для перевезень зерна та інших сільськогосподарських вантажів на короткі та довгі відстані. Може використовуватися на автомобілях без причепа та у складі автопоїзда.

Кабіна безкапотного типу, має високі ергономічні показники робочого місця водія, що забезпечують йому максимальний комфорт під час роботи: комфортабельне сидіння на пневмопідвісці, рульова колонка, що регулюється, електросклопідйомники, функціональна панель приладів, автомагнітола, спальне місце.

ПрАТ «АвтоКрАЗ» розглядає агропромисловий комплекс як один із найбільш перспективних і динамічних в країні, який потребує сучасну ефективну техніку для підвищення прибутковості, оновлення матеріально-технічної бази. Вітчизняний виробник — завод «КрАЗ», серійною продукцією і новими перспективними моделями здатен задовольнити попит аграрної галузі.

Нагадаємо, що самоскиди-зерновози КрАЗ-6511С4-500 та КрАЗ-5401С2-500 внесено до Переліку техніки та обладнання для агропромислового комплексу, вартість яких частково компенсується за рахунок державного бюджету.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають