9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 20 Вересня, 2021

Краматорський завод відвантажує велику партію труб для турецької АЕС

 • Новокраматорський машинобудівний завод (НКМЗ) відвантажує труби та трубну арматуру для турецької АЕС «Аккую».

  Передає Національний Промисловий Портал з посланням на Укрінформ.

  «Новокраматорський машинобудівний завод бере участь у виготовленні та поставці труб і трубної арматури, що використовуються в трубопроводах високого тиску для атомної електростанції «Аккую», що споруджується на південному узбережжі Туреччини», – йдеться в повідомленні підприємства.

  Так, вже завершено відвантаження партії з 46 шестиметрових труб, серед яких 26 мають діаметр 711 мм і 20 – діаметр 813 мм. Частина з них уже прийнята замовником.

  У повідомленні пояснили, що до якості деталей енергетичного обладнання атомних електростанцій висуваються високі вимоги. Тому виготовлення проходить під особливим контролем абсолютно всіх технологічних переділів. Кожна деталь супроводжується індивідуальним планом якості, де відображено сертифікати на кожен технологічний переділ.

  На сьогодні в стадії виготовлення наступна партія з 116 труб і трійників. Їх відвантаження почнеться в серпні.

  Як повідомлялося, Новокраматорський машинобудівний завод, що розташований у місті Краматорськ Донецької області, спеціалізується на випуску прокатного, металургійного, ковальсько-пресового, гірничорудного, гідротехнічного, підйомно-транспортного обладнання.

  Атомна електростанція «Аккую» будується в Турецькій Республіці в провінції Мерсін. Проєкт передбачає спорудження чотирьох енергоблоків потужністю 1 200 МВт кожен. Розрахунковий термін експлуатації АЕС – 60 років з можливістю продовження.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Україна облаштовує державний кордон з Росією на Сумщині (відео)

  На Сумщині триває активне інженерне облаштування державного кордону з Російською Федерацією.Передає Національний Промисловий Портал з...

  Два балкери доставлять 150 тисяч тонн вугілля з США для роботи українських ТЕС

  Енергохолдинг ДТЕК погодив з компанією HC Trading (Heidelberg Cement Group) постачання в Україну двох суднових партій американського енергетичного вугілля.

  В Україні освоїли виробництво практичних авіабомб

  В Україні опанували виробництво практичних авіаційних бомб для тренування льотного складу Повітряних Сил Збройних сил України.Передає Національний Промисловий Портал з...

  Bees Airline отримала права на чартерні рейси за 12 маршрутами в зимовий період

  Українська авіакомпанія Bees Airline отримала права на виконання чартерних рейсів з Києва та регіональних аеропортів України за 12 маршрутами в зимовий період.

  ЛКМЗ отримав вісім замовлень на виготовлення корпусів БТР-4Е

  Приватне підприємство "Лозівський ковальсько-механічний завод" вчергове обрано переможцем в тендері на виготовлення корпусів для бронетранспортерів й готується до підписання контракту з ДП...

  У Львові за кошти європейських фондів збудували новий спортивний комплекс

  У Львові на вулиці Дорога Кривчицька, 19Д відкрили сучасний спортивний зал «Боско-Арена», що входить у спортивний комплекс Салезіянського Згромадження святого Івана Боско.

  Найбільша баржа України почала працювати у порту Південний (фото)

  У порт Південний була виконана друга поставка товару буксирним складом Гермес-1 і найбільшої в Україні баржі класу "річка-море" Дніпро-AV-01 проєкту D-6000.

  У порту Чорноморська триває будівництво унікального для України двостороннього пірса (фото)

  Компанія Risoil S.A. розмістила в Facebook відеоролик, в якому демонструє прогрес у будівництві унікального для України двостороннього пірса в порту Чорноморськ.

  Зараз читають

  У селищі Залужжя на Хмельниччині збудували ліцей

  У Хмельницькій області за два роки були завершені будівельні роботи у Залузькому ліцеї, який упродовж 32-х років...

  З початку року виробництво автомобільної техніки в Україні зросло у 2,6 раза

  У серпні підприємствами української автомобільної промисловості було випущено 554 транспортних засоби, що в 4,6 раза більше, ніж у серпні 2020-го.

  Парламент ухвалив за основу законопроєкт про розвиток виробництва біометану

  Верховна Рада в першому читанні ухвалила законопроєкт №5464 "Про внесення змін до закону України "Про альтернативні види...

  Україна облаштовує державний кордон з Росією на Сумщині (відео)

  На Сумщині триває активне інженерне облаштування державного кордону з Російською Федерацією.Передає Національний Промисловий Портал з...