9.5 C
Alba Iulia
Субота, 25 Червня, 2022

Краматорський завод відвантажує велику партію труб для турецької АЕС

Новокраматорський машинобудівний завод (НКМЗ) відвантажує труби та трубну арматуру для турецької АЕС «Аккую».

Передає Національний Промисловий Портал з посланням на Укрінформ.

«Новокраматорський машинобудівний завод бере участь у виготовленні та поставці труб і трубної арматури, що використовуються в трубопроводах високого тиску для атомної електростанції «Аккую», що споруджується на південному узбережжі Туреччини», – йдеться в повідомленні підприємства.

Так, вже завершено відвантаження партії з 46 шестиметрових труб, серед яких 26 мають діаметр 711 мм і 20 – діаметр 813 мм. Частина з них уже прийнята замовником.

У повідомленні пояснили, що до якості деталей енергетичного обладнання атомних електростанцій висуваються високі вимоги. Тому виготовлення проходить під особливим контролем абсолютно всіх технологічних переділів. Кожна деталь супроводжується індивідуальним планом якості, де відображено сертифікати на кожен технологічний переділ.

На сьогодні в стадії виготовлення наступна партія з 116 труб і трійників. Їх відвантаження почнеться в серпні.

Як повідомлялося, Новокраматорський машинобудівний завод, що розташований у місті Краматорськ Донецької області, спеціалізується на випуску прокатного, металургійного, ковальсько-пресового, гірничорудного, гідротехнічного, підйомно-транспортного обладнання.

Атомна електростанція «Аккую» будується в Турецькій Республіці в провінції Мерсін. Проєкт передбачає спорудження чотирьох енергоблоків потужністю 1 200 МВт кожен. Розрахунковий термін експлуатації АЕС – 60 років з можливістю продовження.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають